Digitální vysílání a Eltasat.cz

Datum: 06.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 641

Ptáte se, co je to termín multiplex, Set-top-box (STB), interaktivní služby, či například vertikální polarizace?


Digitální vysílání a Eltasat.cz

Ptáte se, co je to termín multiplex, Set-top-box (STB), interaktivní služby, či například vertikální polarizace? Nebo chcete vědět více o digitalizace, přechodu na digitální vysílání, či například chcete koupit nové digitální vybavení pro Vaši domácnost? Pak právě pro Vás tu je Eltasat.cz. Multiplex je souhrnný datový tok obsahující dílčí datové toky náležející jednotlivým televizním, popřípadě rozhlasovým programům. Termín Set-top-box (STB) označuje přijímač digitálního signálu, který obsahuje digitální tuner k naladění programů. Set top box Vám umožní sledovat digitální televizi a příjmu digitální vysílání, což zaručuje maximální kvalitu obrazu. Interaktivní služby jsou služby na objednávku, prostřednictvím televizní obrazovky a ovladače (například hlasování, objednání zboží či služby atd.). Vertikální polarizace = méně běžný způsob šíření signálu. Svislé vlnění elektromagnetického záření. U zemského digitálního vysílání se používá pro pokrytí velkých měst s hustou zástavbou. Uvažujete, že se Vaše domácnost stane digitální? Chcete mít maximum služeb a přitom neplatit nic navíc? Pak právě pro Vás je tu internetový obchod Eltasat.cz. Eltasat.cz Vám nabízí vybavení pro příjem digitálního vysílání. Myslíte si, že se Vás digitalizace, digitální vysílání a uvedené termíny netýkají? Pak jste na omylu, protože digitalizace zasáhne každého z nás. Během několika let dojde k vypnutí analogového vysílání a digitální bude jedinou formou podporovaného vysílání. Připravte se s e-shopem Eltasat.cz na digitalizaci i Vy! Eltasat.cz to jsou profesionálové ve svém oboru. Poradíme Vám s výběrem vhodného kompletu pro příjem digitálního i satelitního vysílání, a případně za Vás i Váš nový digitální přijímač nainstalujeme.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce