Orient může být i u vás doma

Datum: 16.08.2009 Autor: Aleš Jiříček Přečteno: 530
/images/clanky/1250493859_vodni-dymka-mala-24-cm-zelena-typ-pumpkin-velky.jpg

Kdo by nechtěl zažít pohodu a romantiku orientálních zemí i ve svém bytě? Příjemné posezení s vůní pravého indického čaje a k tomu pokuřování krásné vodní dýmky s vašimi blízkými přáteli. Zní to báječně? Tak to pojďme vyzkoušet! Máte tuto jedinečnou možnost a to díky nově spuštěné internetové čajovně, která vám toto vše může nabídnout!

čajovna
vodní dýmky
tabák do vodní dýmky

Začátkem srpna byla spuštěna pro všechny milovníky dobrého čaje a příjemných chvil s vodní dýmkou nová internetová čajovna icajovna.cz. Jak už název napovídá, jedná se o internetový obchod, jež vám může nabídnout speciality orientu, které vám dopraví až do vašeho domova.

Nabídka internetové čajovny je opravdu široká a neustále se rozrůstá o další produkty, tak aby byla schopna uspokojit co největší okruh zákazníků a nabídnout to nejlepší zboží za skvělé ceny. Nabídku tvoří především rozličné druhy čajů, různých příchutí a vůní. Vybírat tak můžete z široké škály černých i zelených čajů a dalších speciálních příchutí a druhů. V černých čajích především dominují Indické, Čínské a Nepálské čaje, jež doplňuje pravý Earl Grey. Ze zelených čajů stojí určitě za zmínku Čínské, Japonské a Vietnamské čaje. Budete-li mít zájem o speciální čaje, jistě budete potěšeni nabídkou bílého a polozeleného čaje či dnes velmi oblíbeného čaje Rooibos, jež pochází z afrického kontinentu a je vyhledáván především kuli jeho povzbuzujícím účinkům.

Jak již bylo zmíněno, internetová čajovna icajovna.cz uspokojí nejen milovníky dobrého čaje, ale i příznivce dobrého pokouření vodní dýmky a hustého dýmu. V široké škále vodních dýmek různých velikostí můžete vybírat z nabídky dvou předních výrobců vodních dýmek a to značky Aladin a TopMark. Ať už máte zálibu v malých, středních nebo velkých vodních dýmkách, z nabídky icajovna.cz si vybere každý. Samozřejmostí součástí nabídky je i příslušenství k vodním dýmkám, jako jsou různé tarbuše, korunky a další speciality.

Samotná vodní dýmka by vám však byla k ničemu, kdyby jste ji neměli čím naplnit. Právě k tomuto účelu v nabídce nechybí ani široká nabídka kvalitních tabáků do vodní dýmky. Vybírat můžete z široké škály příchutí i značek, na své si tak přijde každý. V současné době nabídku tvoří značky předních výrobců kvalitních tabáků, jimiž jsou Al Fakher, Al Waha, El Nakhla, Mizo a Soex. Nabídka se neustále rozšiřuje, tak navštivte stránky icajovna.cz a sami si vyberte pro vás tu nejlepší příchuť!

Jako třešničku na dortu, pokud vás doposud tato lákavá nabídka nepřesvědčila, tu máme skvělou akci a nabídku pro všechny návštěvníky internetové čajovny icajovna.cz. Každý návštěvník, jež se zaregistruje a objedná si nějaké zboží, získává okamžitě slevu 3% na celý sortiment a to i včetně prvního nákupu! To, že při větším odběru zboží je poštovné zdarma, snad již ani není třeba zmiňovat.

Na nic již nečekejte a navštivte nově spuštěné stránky internetové čajovny icajovna.cz a začněte si užívat krás orientu i u vás doma!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce