Únik ze zimních dnů za romantikou do Paříže

Datum: 06.02.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 1111

Současné dny romantice příliš nepřejí. Venku je zima, nevlídné počasí a lidé spěchají z práce domů a ráno zpět do práce. S financemi to taky není příliš růžové, protože veškeré finance byly vynaloženy na potěšení blízkých vánočními dárky.

Víkendové zájezdy a eurovíkendy
Víkendový zájezd Benátky
Romantické pobyty

Nezbývá tudíž mnoho možností, jak si vytvořit romantické chvíle ve dvou. Jedno řešení se ovšem nabízí. Romantické pobyty pro dva v Paříži! Tomuto faktu nahrává hned několik skutečností. První je nezaměnitelná historická atmosféra, která na návštěvníky a turisty dýchá takřka na každém rohu. Ať již se jedná o tolik známé a populární památky jako je Eiffelova věž, nebo i méně propagovaná a známá zákoutí Paříže. Francouzi ovšem romantiku vkládají i do gastronomie. Nemůžete si odvézt krásnější zážitek, než vzpomínku na romantickou večeři v útulné restauraci při západu slunce u Eiffelově věži. Nezapomenutelné zážitky se ovšem dají zažít i ve dne. Nabízí se například si naplánovat plavbu lodí po řece Seině nebo navštívit některou z obrazových galerií, které jsou tolik známé. Víkendový zájezd do Paříže je ovšem i velmi praktická volba, které nebudete litovat. Díky své poloze je velmi jednoduše dostupná jak autobusem nebo automobilem, tak i letecky. Zároveň jsou místní ceny natolik příznivé, že rozdíl mezi Českou republikou a Francií ani nezaregistrujete. Samozřejmně je možné, že jste Paříž navštívili již v minulosti. V tomto případě se nabízí několik možností. Můžete zvolit například romantický víkendový zájezd do Benátek. Celé město je postaveno na vodě a má nezapomenutelnou atmosféru, která si vás získá. Dalším kladem je, že si příplatit za spoustu dalším služeb. Kdo by odolal možnosti se svést na gondole? Ať již si vyberete jakkoliv, v každém případě se vrátíte domů plni nové energie a nezapomenutelných zážitků.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce