Péče o nehty je základ dlouhověkosti nehtů

Datum: 05.02.2010 Autor: tapta Přečteno: 467

Skoro stejně tak důležité jako modeláž nehtů jsou úprava nehtů a starání se o ně. Protože chceme mít gelové nehty pěkné co nejdéle, musíme dodržovat určitá pravidla.

gelové nehty
UV lampy
modeláž nehtů

Skoro stejně tak důležité jako modeláž nehtů jsou úprava nehtů a starání se o ně. Protože chceme mít gelové nehty pěkné co nejdéle, musíme dodržovat určitá pravidla.
Důležité je nehty chránit. Na to existuje lak tzv.\"top coat\". Tento lak se musí pravidelně aplikovat chceme-li mít nehty zdravé a krásné. Prodlouží nám to životnost nehtů o více než polovinu.
Pokud chceme nehty pilovat, měli bychom používat velmi jemný pilníček. Navíc pilujeme pouze jedním směrem aby nedošlo k odtržení nehtu. Nedoporučuje se ani pilovat ze strany na stranu, neboť to často vede ke třepení nehtu.
Nehty se nesmí okusovat. To je velký problém všech lidí, kteří žijí ve stresu. Dávejte si velký pozor na to. Okousaný gelový nehet, jde velmi špatně upravit do hezké podoby. A pohled na dámskou okousanou ruku je otřesný i pro pány.
Buďte velmi opatrní při opravě nehtu. Také zde platí, že spěch rovná se neúspěch. V klidu se snažte poničenou část opravit nebo odstranit. Zapomeňte na rychlé zastřihnutí nehtu v autě u křižovatky když stojíme na červenou.
Pozor na sporty. Zapomeňte na sporty jako jsou volejbal nebo basketbal. Ani bowling nebude to pravé ořechové pro vás. Dávejte si pozor dokonce i při psaní na klávesnici. Nehet se často může zaklesnout mezi tlačítka písmenek a mohlo by dojí k odtržení. Proto píšete-li všemi deseti a opravdu rychle. Tak pokud vysloveně nepospícháte, raději zpomalte vaše psaní.
Poslední rada je nejdůležitější. Čtěte co je napsáno na výrobcích. Můžete se tak vyhnout možným zdravotním rizikům. Existuje množství alergií na různé látky a proto dbejte na to abyste věděli co si můžete aplikovat a co ne.
V případě, že se vám objeví u nehtů nějaká vyrážka nebo plíseň okamžitě vyhledejte lékaře. Zapomeňte na nějaké domácí léčení, doopravdy se vyplatí zajít k doktoru a mít jistotu, že vše bude zase v pořádku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce