Péče o nehty je základ dlouhověkosti nehtů

Datum: 05.02.2010 Autor: tapta Přečteno: 327

Skoro stejně tak důležité jako modeláž nehtů jsou úprava nehtů a starání se o ně. Protože chceme mít gelové nehty pěkné co nejdéle, musíme dodržovat určitá pravidla.

gelové nehty
UV lampy
modeláž nehtů

Skoro stejně tak důležité jako modeláž nehtů jsou úprava nehtů a starání se o ně. Protože chceme mít gelové nehty pěkné co nejdéle, musíme dodržovat určitá pravidla.
Důležité je nehty chránit. Na to existuje lak tzv.\"top coat\". Tento lak se musí pravidelně aplikovat chceme-li mít nehty zdravé a krásné. Prodlouží nám to životnost nehtů o více než polovinu.
Pokud chceme nehty pilovat, měli bychom používat velmi jemný pilníček. Navíc pilujeme pouze jedním směrem aby nedošlo k odtržení nehtu. Nedoporučuje se ani pilovat ze strany na stranu, neboť to často vede ke třepení nehtu.
Nehty se nesmí okusovat. To je velký problém všech lidí, kteří žijí ve stresu. Dávejte si velký pozor na to. Okousaný gelový nehet, jde velmi špatně upravit do hezké podoby. A pohled na dámskou okousanou ruku je otřesný i pro pány.
Buďte velmi opatrní při opravě nehtu. Také zde platí, že spěch rovná se neúspěch. V klidu se snažte poničenou část opravit nebo odstranit. Zapomeňte na rychlé zastřihnutí nehtu v autě u křižovatky když stojíme na červenou.
Pozor na sporty. Zapomeňte na sporty jako jsou volejbal nebo basketbal. Ani bowling nebude to pravé ořechové pro vás. Dávejte si pozor dokonce i při psaní na klávesnici. Nehet se často může zaklesnout mezi tlačítka písmenek a mohlo by dojí k odtržení. Proto píšete-li všemi deseti a opravdu rychle. Tak pokud vysloveně nepospícháte, raději zpomalte vaše psaní.
Poslední rada je nejdůležitější. Čtěte co je napsáno na výrobcích. Můžete se tak vyhnout možným zdravotním rizikům. Existuje množství alergií na různé látky a proto dbejte na to abyste věděli co si můžete aplikovat a co ne.
V případě, že se vám objeví u nehtů nějaká vyrážka nebo plíseň okamžitě vyhledejte lékaře. Zapomeňte na nějaké domácí léčení, doopravdy se vyplatí zajít k doktoru a mít jistotu, že vše bude zase v pořádku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Dobré PR je konkurenční výhodou

Každá firma se snaží o co nejlepší image. Úkolem public relations (PR) je budování dobrého jména firmy.

Pomůžeme vám minimalizovat energetické ztráty vašeho domu

Zejména u starších domů díky jejich nedokonalé konstrukci dochází k velkým energetickým ztrátám. Kde je situace nejhorší a úniky jsou největší, pomůže odhalit termografie budovy pomocí kvalitní termokamery.

Kvalita povrstvení zorníků je pro ochranné brýle zásadní

Ochranné pracovní brýle musí maximálně chránit zrak a zajišťovat ideální výhled za každé situace. Zamlžené, poškrábané nebo znečištěné zorníky znesnadňují výkon práce a výrazně zvyšují riziko úrazu během pracovní...

Mýtus o půjčkách se zástavou nemovitostí

Chcete půjčku, kde nejsou poplatky předem? Tak naše nebankovní půjčka je zcela bez poplatků předem. Nemusíte se obávat poplatků. Požádejte si o půjčku ihned

Máte webové stránky opravdu kvalitní?

Internet umožňuje mnoho způsobů, jak svou firmu prezentovat a jak upozornit na sebe a na nabízené produkty či služby. Jedním ze základních způsobů prezentace firmy jsou webové stránky. Web může na první pohled zaujmout nebo...

Zateplení a hydroizolace plochých střech

Majitelé starších domů s plochou střechou musí často řešit řadu problémů nejen se špatnou hydroizolací, ale i problémy s tepelnou izolací. <br /> <br />

Brýle s ochranou proti zamlžení vhodné ke sterilizaci

Je běžným standardem, že uvex dodává na trh ochranné pracovní brýle s polakováním proti zamlžení. V současné době, kdy je kladen vysoký důraz na ochranu před virovým nebezpečím, se ve vývojovém středisku uvex podařilo...

Jaká je souvislost mezi inzercí na internetu a získáváním zpětných odkazů pro váš web?

Každá firma chce, aby se její web zobrazoval ve vyhledávačích na předních pozicích. Pořadí výsledků vyhledávání závisí zejména na počtu a kvalitě zpětných odkazů webové stránky.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce