Gold Rush – snadné býti horníkem

Datum: 05.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 774

V novém logickém rychlíku, vyrobeném serverem AFRODITA.NAME, si hravou formou připomeneme, čím si vydělávala na chlebík značná část našich otců, dědů a pradědů.


Gold Rush – snadné býti horníkem

V novém logickém rychlíku, vyrobeném serverem AFRODITA.NAME, si hravou formou připomeneme, čím si vydělávala na chlebík značná část našich otců, dědů a pradědů. Gold Rush (Zlatá horečka) staví hráče do role kopáče pod přísným „stachanovským“ těžebním limitem. Jeho kopací všestrannost je bezedná, neboť kořistí mu tu zlato, tu opál, tu zase jiný cenný kov, a největším nepřítelem vlastní nešikovné ruce. Herní princip flashovky ponejvíce připomíná „Arkanoid z opačné strany“, kdy kvalitní odhad dráhy je alfou a omegou hornického úspěchu. Hra disponuje poměrně dlouhou exkurzí různými doly (reprezentovanými jednotlivými úrovněmi), ale co ji činí opravdu trvanlivou, je 1v1 aréna a multiplayer. Autoři hry si uvědomují, že porazit bodový a časový limit počítače není po určité době žádný problém, zato s člověkem je to teoreticky padesát na padesát. Tedy potenciál, který v oblasti zábavy zdárně přežívá přes dvacet let. Jednotlivým úrovním se lze mazaně přizpůsobovat jednak vylepšeními (peníze do kapsy, akurátnější muška, silnější pazoury aj.), jednak takticky. Pro větší legraci nemají na sobě jednotlivé úlovky cenovku, takže se o jejich ceně dovíte spíše pokus-omyl metodou, čemuž je třeba přizpůsobit celou strategii dolování. Přece se nebudete celý herní čas dobývat k naprosto bezcennému šutýrku nebo pokladnici – malé specialistce na překvapení. Výhodou je, že si lze v nižších úrovních veverkovsky nasbírat velký finanční náskok do zásoby pro zvláště ožehavé případy. Styčným bodem mezi levely je sympatická, ručně malovaná mapka. Česká variace Zlatá horečka bude na rozdíl od anglické verze bude dostupná exkluzivně pouze na serveru AFRODITA.NAME. Přejeme vám pevné nervy a dobrý lov!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce