ALU.PLAST s.r.o. - okna, dveře

Datum: 03.02.2010 Autor: t.v. Přečteno: 763
/images/clanky/1265223791_site_logo.gif

Nová okna sníží vaše výdaje za energie

http://
http://
http://

Je prokázané, že k největším únikům tepla z domácností dochází díky špatné izolaci oken. Neustále rostoucí ceny energií nutí mnohé domácnosti, instituce či podniky k realizaci zateplení oken, či jejich výměně za okna nová. Vyměnit okna za zcela nová je přitom varianta, která vám zaručí opravdu maximální možnou tepelnou izolaci. Zvažujete-li během letošního roku udělat podobný krok, máte právě nyní možnost zakoupit plastová či hliníková okna s velkými slevami od společnosti Alu.plast s.r.o.


O společnosti Alu.plast s.r.o.

Firma Alu.plast působí na našem trhu již od roku 1998, tedy více než deset let. Své mnohaleté zkušenosti uplatňuje jak při výrobě plastových a hliníkových oken, tak při výrobě balkonových, terasových i vchodových dveří. Pro všechny své výrobky Alu.plast garantuje krátké dodací lhůty a to tři až čtyři týdny. Jejich nadstandardní kvalitu a vysokou spolehlivost pak dokládá to, že je firma držitelem prestižního certifikátu ISO 9001.

Investice do nových oken se vám vyplatí

Investujte do nových oken a poznáte, že se vám tento vklad začne brzy vracet díky ušetřeným energiím. Investované peníze tak necháte pracovat ve svůj prospěch. Rok co rok pak ušetříte vysoké náklady na energii, chráníte životní prostředí a šetříte současně ubývající energetické zdroje. Pořízení nových oken je vkladem bez rizika. Vyšší rentabilitu při takové jistotě stěží naleznete. Přitom právě nyní můžete využít zimního období, kdy Alu.plast tradičně poskytuje výrazné slevy.

Zlevněná okna splňují přísné požadavky na kvalitu

Někdo si může říct, že ke slevě oken dojde snížením jejich výrobní kvality. K takovému neprofesionálnímu kroku by však odborníci z Alu.plastu nikdy nepřistoupili. Zimních slev tak rozhodně nedocilují úsporami na materiálu a podobně. Jde zde pouze o snahu podpořit trh v zimním období, kdy prodej oken částečně dříme.


Zlevněná okna jinak splňují stejně přísné výrobní podmínky jako okno v plné ceně zakoupené v jiném ročním období. Již to je významným důvodem o využití této speciální akce zauvažovat.

Montáž oken od odborníků, či svépomocí?

Na první pohled by se mohlo zdát výhodné zakoupit pouze okna a později si je namontovat svépomocí. Tento postup však má zásadní nevýhody. Za prvé, neodborné zásahy představují zvýšené riziko chyb při montáži - může dojít dokonce až k nevratnému poškození okna a logickému neuznání záruky výrobcem. Přenecháte-li však montáž oken přímo odborné firmě, získáte prodloužení standardní dvouleté záruky na pět let. Zároveň touto cestou (při využití komplexní služby zakoupení oken a jejich namontování odborníky) za nová okna zaplatíme nižší sazbu DPH. Výsledné ceny pouhého výrobku nebo komplexní služby se tak paradoxně pohybují ve srovnatelných částkách. Navíc nemůžete při instalaci svépomocí žádat o dotaci na zateplení z programu Zelená úsporám.

Montáž oken – nyní, nebo na jaře?

Říkáte si, to je sice pěkné, ale jak namontovat okna v zimním období? Společnost Alu.plast odpovídá, že slev z velkého zimního výprodeje lze využít k pouhému nákupu a montáž pak může proběhnout až na jaře. Cenu montáže přitom budete znát dopředu, protože je udaná ve smlouvě, zaplatit ji však můžete až po samotné realizaci. Okna je zároveň možné namontovat i v zimě, protože existují pěny vhodné k použití i při teplotách až do -15 stupňů Celsia. Záleží tedy jen na vaší volbě.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce