Oddlužení u Asterie - splácejte své dluhy ve Švýcarsku!

Datum: 03.02.2010 Autor: Krpelík Přečteno: 668

Společnost Asterie s.r.o., jejímž hlavním oborem činnosti je oddlužení, funguje na českém trhu již více než dva roky. Byla založena začátkem srpna 2007. O rok později, v listopadu 2008, se stala Asterie také registrovanou pracovní agenturou. Do dnešního dne má celkem 4000 klientů. Na jednoho klienta Asterie připadá průměrně 10 věřitelů a dluh půl miliónu korun.

Jedinečné oddlužení – Asterie s.r.o.
Komplexní oddlužení šité na míru - Asterie
Asterie - info o oddlužení

Společnost Asterie s.r.o., jejímž hlavním oborem činnosti je oddlužení, funguje na českém trhu již více než dva roky. Byla založena začátkem srpna 2007. O rok později, v listopadu 2008, se stala Asterie také registrovanou pracovní agenturou. Do dnešního dne má celkem 4000 klientů. Na jednoho klienta Asterie připadá průměrně 10 věřitelů a dluh půl miliónu korun.

Dostanete-li se do svízelné situace, nejste schopni splácet svoje dluhy dle určeného splátkového kalendáře, obraťte se na profesionály, jejiž doménou je oddlužení. Společnost Asterie za vás bude komunikovat s věřiteli, soudem i exekutory a zajistí pro vás splnitelné podmínky splácení. Ale pozor, dluhy za vás nikdo nezaplatí, oddlužení je hlavně váš problém, to musíte vy sami… Asterie využívá několik osvědčených nástrojů, kterými vám z dluhů pomůže.

Nejste-li schopni splácet dluhy, protože jste přišli o práci nebo v zaměstnání nevyděláváte tolik, aby vám to na všechny dluhy „vyšlo“, pomůže vám pracovní agentura Asterie najít novou práci. Mluvíte-li německy, jste ve výhodě. Asterie má kontakt na švýcarskou pracovní agenturu, které svoje klienty doporučuje. Největší poptávka je po svářečích, kuchařích a zdravotních sestrách. Asterie najde klientovi místo a pomůže mu v prvních třech měsících ve Švýcarsku. Osvědčí-li se český pracant ve Švýcarsku, může získat pracovní povolení až na 5 let.

Chcete-li vědět více o oddlužení a shlédnout reference spokojených klientů, navšivte náš web.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce