Jak jsem kupoval We-Vibe

Datum: 03.02.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 572

Již několik let mám přítelkyni a chtěl jsem jí k narozeninám koupit nějaký ten dárek. Opravdu hodně dlouhou dobu jsme nevěděl co mám koupit, ale jedno bylo jasné – chci něco, co ještě nikdy v životě nedostala, něco praktického z čeho bude mít radost.

sexhop Slon.cz
We-Vibe
We-Vibe

Již několik let mám přítelkyni a chtěl jsem jí k narozeninám koupit nějaký ten dárek. Opravdu hodně dlouhou dobu jsme nevěděl co mám koupit, ale jedno bylo jasné – chci něco, co ještě nikdy v životě nedostala, něco praktického z čeho bude mít radost. Od kamaráda jsem se dozvěděl o vibrátoru We-Vibe, který shodou okolností také kupoval své přítelkyni, a bylo jasno.

Ihned druhý den jsem se rozhodl, že zajdu do prodejny a vibrátor We-Vibe pro moji přítelkyni zakoupím. V prodejně, která je opravdu všemi nejrůznějšími erotickými pomůckami doslova plná jsem našel velký regál právě s vibrátorem We-Vibe. Ihned u mě byla příjemná slečna, která mi jeden We-Vibe ochotně rozbalila, poradila jak ho použít, jak se k němu chovat, jak dbát na jeho ochranu a prostě jsme si příjemně popovídali. Dala mi i nějaké osobní zkušenosti, které za jeho dobu používání nasbírala. Opravdu příjemné a seriózní jednání.


Zakoupil jsem tedy vibrátor We-Vibe a už se i já těšil, jak jej ihned vyzkoušíme.


Nastal den „D“, a já jsem daroval přítelkyni malinkou krabičku s vibrátorem We-Vibe uvnitř. Po jejím rozbalení se nestačila divit a doslova mi skočila kolem krku. Od kamarádek z práce toho o vibrátoru We-Vibe slyšela opravdu dost, ale váhala, jestli si ho má, nebo nemá koupit. Dárek se jí neskutečně líbil a byla z něho doslova unesená.


Jeho první použití bylo naprosto dokonalé. Opravdu něco jedinečného, krásného a nepopsatelného. Při rozbalování byla velká euforie, ale při prvním použití jsme zažili opravdu velké „boom“. Opravdu nepopsatelné pocity, první testování něco dokonalého a jedinečného.


Pokud si chcete jako pár udělat radost, rozhodně doporučuji zakoupit erotickou pomůcku v podobě vibrátoru We-Vibe a dopřát si nezapomenutelný sex, který bude jedinečný a opravdu nepopsatelný.
Další informace o vibrátoru We-Vibe, jeho test a recenzi - sexhop Slon.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce