Jak jsem kupoval We-Vibe

Datum: 03.02.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 536

Již několik let mám přítelkyni a chtěl jsem jí k narozeninám koupit nějaký ten dárek. Opravdu hodně dlouhou dobu jsme nevěděl co mám koupit, ale jedno bylo jasné – chci něco, co ještě nikdy v životě nedostala, něco praktického z čeho bude mít radost.

sexhop Slon.cz
We-Vibe
We-Vibe

Již několik let mám přítelkyni a chtěl jsem jí k narozeninám koupit nějaký ten dárek. Opravdu hodně dlouhou dobu jsme nevěděl co mám koupit, ale jedno bylo jasné – chci něco, co ještě nikdy v životě nedostala, něco praktického z čeho bude mít radost. Od kamaráda jsem se dozvěděl o vibrátoru We-Vibe, který shodou okolností také kupoval své přítelkyni, a bylo jasno.

Ihned druhý den jsem se rozhodl, že zajdu do prodejny a vibrátor We-Vibe pro moji přítelkyni zakoupím. V prodejně, která je opravdu všemi nejrůznějšími erotickými pomůckami doslova plná jsem našel velký regál právě s vibrátorem We-Vibe. Ihned u mě byla příjemná slečna, která mi jeden We-Vibe ochotně rozbalila, poradila jak ho použít, jak se k němu chovat, jak dbát na jeho ochranu a prostě jsme si příjemně popovídali. Dala mi i nějaké osobní zkušenosti, které za jeho dobu používání nasbírala. Opravdu příjemné a seriózní jednání.


Zakoupil jsem tedy vibrátor We-Vibe a už se i já těšil, jak jej ihned vyzkoušíme.


Nastal den „D“, a já jsem daroval přítelkyni malinkou krabičku s vibrátorem We-Vibe uvnitř. Po jejím rozbalení se nestačila divit a doslova mi skočila kolem krku. Od kamarádek z práce toho o vibrátoru We-Vibe slyšela opravdu dost, ale váhala, jestli si ho má, nebo nemá koupit. Dárek se jí neskutečně líbil a byla z něho doslova unesená.


Jeho první použití bylo naprosto dokonalé. Opravdu něco jedinečného, krásného a nepopsatelného. Při rozbalování byla velká euforie, ale při prvním použití jsme zažili opravdu velké „boom“. Opravdu nepopsatelné pocity, první testování něco dokonalého a jedinečného.


Pokud si chcete jako pár udělat radost, rozhodně doporučuji zakoupit erotickou pomůcku v podobě vibrátoru We-Vibe a dopřát si nezapomenutelný sex, který bude jedinečný a opravdu nepopsatelný.
Další informace o vibrátoru We-Vibe, jeho test a recenzi - sexhop Slon.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce