Nejucet.cz to je srovnání spořicích účtů

Datum: 01.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 631

Proč jsou spořicí účty v poslední době oblíbeným finančním produktem? Jednoduše proto, že jsou vhodnou alternativou ukládání peněz například k terminovaným vkladům.


Nejucet.cz to je srovnání spořicích účtů

Proč jsou spořicí účty v poslední době oblíbeným finančním produktem? Jednoduše proto, že jsou vhodnou alternativou ukládání peněz například k terminovaným vkladům. Výhodou spořicích účtů však je, že si mohou klienti vybrat peníze okamžitě. Oproti dostupnosti uložených peněz oceňují klienti u spořicích účtů vyšší úrokovou sazbu než tu, jaká je poskytována k běžným účtům. Spořicí účty dosahují zhodnocení až 3% a jsou právem považovány za jednu z nejbezpečnějších forem zhodnocení Vašich peněz a to právě díky státem garantovaného pojištění bankovních vkladů do výše 500 000 Kč. Navíc máte kdykoliv přístup ke svým penězům v případě potřeby. Jenže, podle čeho vybírat ten nejlepší spořicí účet? Podle čeho se rozhodnout, jestli Vám bude vyhovovat zrovna spořicí účet od ING, MBank, Fio, či například ČSOB? Každá banka tvrdí, že její účet je tím nejlepším, a každá nabízí jiné služby, v něčem lepší jak ostatní banky, v něčem horší. Podle čeho si tedy vybrat spořicí účet, který bude vyhovovat právě Vám? Právě pro takovéto chvíle je tu web Nejucet.cz, který Vám přináší srovnání jednotlivých spořicích účtů. Ptáte se, proč si zakládat spořicí účet? Odpověď je jednoduchá. Veškeré vklady jsou pojištěné do výše 500 000 Kč, vysoký úrok oproti běžným účtům (2 – 3%), většina bank umožňuje okamžitý přístup k Vašim vkladům v případě potřeby, správu konta můžete provádět prakticky kdykoliv a kdekoliv díky internetu, většina bank nemá za vedení spořicího účtu žádné poplatky a především není třeba nic rušit a převádět, jednoduše si založíte spořící konto a tam můžete posílat své finanční prostředky. Chcete i Vy mít svůj spořicí účet, ale nevíte ještě u jaké banky přesně? Chcete co nejlépe zhodnotit své peníze, ale mít jistotu, že je budete mít kdykoliv k dispozici, a banka nezkrachuje? Pak právě pro Vás tu je Nejucet.cz s přehledem spořicích účtů jednotlivých bank, jejich srovnáním a s přehledem výhod.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce