Aukroweb.sk, to jsou Vaše informace ze světa Aukra

Datum: 01.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 747

Hledáte novinky ze světa Aukra.sk? Chcete vědět, co vše se zde změnilo? Nebo různé typy a návody, jak na Aukra.sk lépe nakupovat?


Aukroweb.sk, to jsou Vaše informace ze světa Aukra

Hledáte novinky ze světa Aukra.sk? Chcete vědět, co vše se zde změnilo? Nebo různé typy a návody, jak na Aukra.sk lépe nakupovat? Pak právě pro Vás je tu web Aukroweb.sk, který si klade za cíl přinášet maximum informací ze světa Aukra, a to především z online aukcí, bazaru Aukra, ze světa Aukra obecně, anebo příspěvky, rady a nápady bez kategorie. Aukro.sk má nový design a nové funkce, ptáte se, co vše se změnilo? Co vše je jinak? Pak je tu právě pro Vás web Aukroweb.sk, který Vám přinese kompletní informace o změnách, co proběhly. Změnou vzhledu prošlo logo, úvodní stránka, zobrazování aukcí, a mnoho dalších drobností, které potěší běžného uživatele a zpříjemní pocit z online aukcí. Ptáte se, co vše Vám Aukro přináší? Pak je to především možnost prodávat již nevyužívané věci, ale i nakupovat další, nové věci, které se Vám budou hodit v běžném životě, ale i věci, které jsou výjimečné. Ptáte se, co výjimečného se na Aukru například prodává? Pak je tu časopis Čtyřlístek. „Pokiaľ vlastníte nejaké čísla alebo viete o niekom, kto ich má, pak vězte, že cena prvých čísiel nezriedka prekročí hranicu 10 000 Kč. Najväčšiu cenu majú prvé vydania, konkrétne prvé číslo má v perfektnom stave hodnotu až 15 000 Kč. Ďalšie diely je možné predať v perfektnom stave až za 5 000 Kč.“ Nebo takové historické mince můžete na Aukru prodat až za vyšší jak 2000 kč. Hledáte další informace, postřehy, rady a nápady ze světa online aukcí? Chcete být i Vy v tomto světě úspěšní, a to buď jako prodejci, nebo jako nakupující? Pak už neváhejte, a navštivte web Aukroweb.sk, kde naleznete vše potřebné ze světa online aukcí. Aukroweb.sk je místem, kde nabízející i kupující získají maximum rad do dalších obchodů, místem, které je určeno pro každého návštěvníka portálu Aukro.sk.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce