Doporučení je nejlepší známkou kvality

Datum: 01.02.2010 Autor: Jana Přečteno: 829

Pokud už vám někdy někdo v minulosti doporučil například firmu nebo službu, jistě mi dáte za pravdu, že i Vy jste se stali spokojeným zákazníkem a firmu nebo službu doporučili dále. Doporučení spokojených a opakovaně se vracejících zákazníků, je totiž nejlepší reklamou, jakou si umíte představit. Proto je autopůjčovna Europcar stále v čele. Je totiž opakovaně doporučována.

Autopůjčovna
Autopůjčovna
Autopůjčovna

Autopůjčoven či podnikatelských subjektů se zaměřením na pronájem automobilů je dnes mnoho. Jak si z nich ale vybrat tu správnou autopůjčovnu? Názory se různí. Někteří zastávají názor, že nejlepším ukazatelem je cena. Tento názor podkládají domněnkou, že nízkou cenu si autopůjčovny mohou dovolit nabízet proto, že jsou velmi dobře kapitálově vybaveny. Jiní oponují, že je to naopak možný poslední krok, jak reagovat na horšící se situaci firmy a přilákat klienty. Další tvrdí, že největší vypovídající hodnotu má spektrum nabízených služeb a to především služeb, které jsou doplňkové a výslednou cenu již dále nijak neovlivňují. Názorů je tedy mnoho a v mnohém se různí.

Pravdou ovšem je, že nejvíce o firmě vypoví ústní doporučení. Každý spokojený zákazník své dobré zkušenosti sděluje svým přátelům, známým, prostě se o ně rád podělí. Doporučení je nejúčinnější reklamou a autopůjčovna Europcar si to plně uvědomuje. Proto svým klientům nabízí vyváženou kombinaci služeb, cen a přidané hodnoty ve formě profesionálního a odborného přístupu jejich zaměstnanců k zákazníkům. Pokud se ptáte, jak spolehlivé doporučení opravdu je, je nutno si říci, že nespokojený zákazník se v průběhu času o své špatné zkušenosti s firmou podělí přinejmenším s deseti a více dalšími lidmi, což by při počtu klientů autopůjčovny Europcar mělo za výsledek totální ztrátu zákazníku ve velmi krátké době.

Autopůjčovna Europcar ovšem báječně prosperuje a to především proto, že její klienti si odnášejí pozitivní, nikoli negativní zkušenosti a v dobrém slova smyslu jsou schopni služby autopůjčovny doporučit i šesti dalším lidem. Budování takových služeb, aby byli pro klienty přínosné a aby se s nimi rádi podělili s druhými je cesta, kterou autopůjčovna Europcar rozhodně jde. Využijte jejich služeb i Vy, ať už v rámci doporučení nebo z vlastního podnětu a jistě se přistihnete, jak i Vy svým známým sdělujete pozitivní zkušenosti.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce