Doporučení je nejlepší známkou kvality

Datum: 01.02.2010 Autor: Jana Přečteno: 777

Pokud už vám někdy někdo v minulosti doporučil například firmu nebo službu, jistě mi dáte za pravdu, že i Vy jste se stali spokojeným zákazníkem a firmu nebo službu doporučili dále. Doporučení spokojených a opakovaně se vracejících zákazníků, je totiž nejlepší reklamou, jakou si umíte představit. Proto je autopůjčovna Europcar stále v čele. Je totiž opakovaně doporučována.

Autopůjčovna
Autopůjčovna
Autopůjčovna

Autopůjčoven či podnikatelských subjektů se zaměřením na pronájem automobilů je dnes mnoho. Jak si z nich ale vybrat tu správnou autopůjčovnu? Názory se různí. Někteří zastávají názor, že nejlepším ukazatelem je cena. Tento názor podkládají domněnkou, že nízkou cenu si autopůjčovny mohou dovolit nabízet proto, že jsou velmi dobře kapitálově vybaveny. Jiní oponují, že je to naopak možný poslední krok, jak reagovat na horšící se situaci firmy a přilákat klienty. Další tvrdí, že největší vypovídající hodnotu má spektrum nabízených služeb a to především služeb, které jsou doplňkové a výslednou cenu již dále nijak neovlivňují. Názorů je tedy mnoho a v mnohém se různí.

Pravdou ovšem je, že nejvíce o firmě vypoví ústní doporučení. Každý spokojený zákazník své dobré zkušenosti sděluje svým přátelům, známým, prostě se o ně rád podělí. Doporučení je nejúčinnější reklamou a autopůjčovna Europcar si to plně uvědomuje. Proto svým klientům nabízí vyváženou kombinaci služeb, cen a přidané hodnoty ve formě profesionálního a odborného přístupu jejich zaměstnanců k zákazníkům. Pokud se ptáte, jak spolehlivé doporučení opravdu je, je nutno si říci, že nespokojený zákazník se v průběhu času o své špatné zkušenosti s firmou podělí přinejmenším s deseti a více dalšími lidmi, což by při počtu klientů autopůjčovny Europcar mělo za výsledek totální ztrátu zákazníku ve velmi krátké době.

Autopůjčovna Europcar ovšem báječně prosperuje a to především proto, že její klienti si odnášejí pozitivní, nikoli negativní zkušenosti a v dobrém slova smyslu jsou schopni služby autopůjčovny doporučit i šesti dalším lidem. Budování takových služeb, aby byli pro klienty přínosné a aby se s nimi rádi podělili s druhými je cesta, kterou autopůjčovna Europcar rozhodně jde. Využijte jejich služeb i Vy, ať už v rámci doporučení nebo z vlastního podnětu a jistě se přistihnete, jak i Vy svým známým sdělujete pozitivní zkušenosti.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce