SMSkování.cz – SMS soutěže o ceny, výhry za jedinou SMS

Datum: 29.01.2010 Autor: Samlue Přečteno: 1042
/images/clanky/1264770593_bez-nazvu-16.png

Hledáte soutěž, ve které máte šanci vyhrát? Hledáte soutěž, kde nezáleží na Vašich schopnostech, ale pouze na štěstí? Pak je tu pro Vás SMSkování.cz, Vaše nová sms soutěž. SMSkování je nejoblíbenější činností v oblasti mobilní zábavy.

http://www.smskovani.cz
http://www.smskovani.cz
http://www.smskovani.cz

Web SMSkování.cz Vám přináší zábavu v podobě SMS soutěže, kde máte možnost vyhrát několik bezkonkurenčních cen. S webem SMSkování.cz můžete vyhrát ceny reálné, jinde Vám slibují nové Ferrari, let tryskáčem, či vilu na slunečné Itálii, ale nikdy jste nic nevyhráli. Jiné soutěže nabízejí neskutečné výhry, ale zároveň i vyhrát je nemožné. Kdežto sms soutěž SMSkování.cz Vám přináší výhry, jako jsou zájezd v hodnotě 30 000 Kč, konzole PlayStation 3 + hry, foťák Sony CyberShot a mnoho dalších zajímavých cen.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Účastnit této soutěže se na území ČR může každý občan starší 18 let, který zašle na danou výhru předloženou pořadatelem textovou zprávu prostřednictvím SMS. Počet poslaných SMS zpráv je není nijak omezen, takže každý může zasílat nekonečně mnoho sms a soutěžit i o všechny výhry a vícekrát. Cena SMS zprávy je 30 Kč (včetně DPH) za každou zaslanou SMS. SMS zprávy zaslané z veřejných internetových SMS bran nejsou považovány za řádně doručenou SMS a budou ze soutěže vyloučeny. Výherci jsou určováni automatickým pořadím tak, jak je pořadatel obdržel. Pořadí je neměnné po celou dobu trvání soutěže. Výhercem ceny je vždy každý x-tý v pořadí zaslaných SMS zpráv.

Proč tedy nezkusit své štěstí ve hře? Stačí zaslat jediná sms a můžete vyhrát zajímavé výhry, jako jsou dovolená, mobilní telefony, nebo zážitek dle vývěru. Pouze na Vás je o co chcete soutěžit a případně vyhrát, sms soutěž SMSkování.cz Vám dává neuvěřitelné možnosti. SMSkování.cz je nová sms soutěž určená všem osobám starším 18 let, každý má šanci vyhrát, tak se staň šťastným výhercem i TY!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce