SMSkování.cz – SMS soutěže o ceny, výhry za jedinou SMS

Datum: 29.01.2010 Autor: Samlue Přečteno: 1068
/images/clanky/1264770593_bez-nazvu-16.png

Hledáte soutěž, ve které máte šanci vyhrát? Hledáte soutěž, kde nezáleží na Vašich schopnostech, ale pouze na štěstí? Pak je tu pro Vás SMSkování.cz, Vaše nová sms soutěž. SMSkování je nejoblíbenější činností v oblasti mobilní zábavy.

http://www.smskovani.cz
http://www.smskovani.cz
http://www.smskovani.cz

Web SMSkování.cz Vám přináší zábavu v podobě SMS soutěže, kde máte možnost vyhrát několik bezkonkurenčních cen. S webem SMSkování.cz můžete vyhrát ceny reálné, jinde Vám slibují nové Ferrari, let tryskáčem, či vilu na slunečné Itálii, ale nikdy jste nic nevyhráli. Jiné soutěže nabízejí neskutečné výhry, ale zároveň i vyhrát je nemožné. Kdežto sms soutěž SMSkování.cz Vám přináší výhry, jako jsou zájezd v hodnotě 30 000 Kč, konzole PlayStation 3 + hry, foťák Sony CyberShot a mnoho dalších zajímavých cen.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Účastnit této soutěže se na území ČR může každý občan starší 18 let, který zašle na danou výhru předloženou pořadatelem textovou zprávu prostřednictvím SMS. Počet poslaných SMS zpráv je není nijak omezen, takže každý může zasílat nekonečně mnoho sms a soutěžit i o všechny výhry a vícekrát. Cena SMS zprávy je 30 Kč (včetně DPH) za každou zaslanou SMS. SMS zprávy zaslané z veřejných internetových SMS bran nejsou považovány za řádně doručenou SMS a budou ze soutěže vyloučeny. Výherci jsou určováni automatickým pořadím tak, jak je pořadatel obdržel. Pořadí je neměnné po celou dobu trvání soutěže. Výhercem ceny je vždy každý x-tý v pořadí zaslaných SMS zpráv.

Proč tedy nezkusit své štěstí ve hře? Stačí zaslat jediná sms a můžete vyhrát zajímavé výhry, jako jsou dovolená, mobilní telefony, nebo zážitek dle vývěru. Pouze na Vás je o co chcete soutěžit a případně vyhrát, sms soutěž SMSkování.cz Vám dává neuvěřitelné možnosti. SMSkování.cz je nová sms soutěž určená všem osobám starším 18 let, každý má šanci vyhrát, tak se staň šťastným výhercem i TY!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce