Okna a dveře Brno L-okna.cz

Datum: 28.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 852

Pokud hledáte dodavatele kvalitních plastových či dřevěných oken a dveří v Brně a okolí, oslovte firmu L-okna.cz, která kromě zaměření zajistí kompletní dodávku a montáž s prověřenými produkty.


Okna a dveře Brno L-okna.cz

Pokud hledáte dodavatele kvalitních plastových či dřevěných oken a dveří v Brně a okolí, oslovte firmu L-okna.cz, která kromě zaměření zajistí kompletní dodávku a montáž s prověřenými produkty.
Plastová okna Brno
Plastové okno ideálním způsobem odděluje interiér od vnějšího prostředí, ale zároveň nás s ním spojuje. Okno Decaunick Zendow je pojato tak, abyste ho ani nevnímali. Začlení se do života Vašeho domu. Okno Decaunick Zendow dává přednost elegantní střídmosti, a nabízí se jako systém spojující architektonický a dekorativní styl.
Společnost L-okna.cz zajistí kompletní dodávku a montáž plastových oken ve Vašem domě či bytě, včetně dodatečných servisních prací a zárukou na plastová okna 10 let!
Dřevěná eurookna Brno
Pokud hledáte krásná a kvalitně vyrobená dřevěná eurookna, jste na správném místě. Naše okna jsou vyráběna z tradičních materiálů jak evropských, tak dovozových. Tyto dřeviny jsou před zpracováním všechny vysušeny na 12-14 % vlhkosti, což je pro dřevěná eurookna nejideálnější na zpracování a následnou životnost. Dřevěná eurookna jsou odolná proti agresivnímu prostředí, odolávají teplu i mrazu, mají výborné tepelně-izolační vlastnosti.
Na dřevěná eurookna od firmu L-okna.cz dostanete záruku 5 let, přičemž i zde si můžete být jisti tou nejvyšší možnou kvalitou namontovaných dřevěných eurooken.
Vchodové dveře Brno
Vchodové dveře se konstrukčně vyrábí jako okna. U dřevěných dveří jsou vyráběny z eurohranolu nebo z tepelně izolačních panelů, povrchově upravovány jako eurookna. Vchodové dveře dodáváme ve standardní výbavě s tříbodovým bezpečnostním zámkem s masivními klínovými uzávěry, s bezpečnostními zátěžovými panty a s vrchním kováním (klika/koule).
Vchodové dřevěné dveře od nás se vyznačují kvalitním materiálem, dobrými tepelnými a izolačními vlastnostmi a velmi příznivými cenami, které klientům určujeme vždy individuálně s přihlédnutím na zakázku. Proto od nás běžně klient získá i 40% slevu na materiál při montáži jak vchodových dveří, tak plastových a dřevěných oken.
Pokud máte zájem o kalkulaci a zaměření Vašich oken či dveří, neváhejte kontaktovat společnost L-okna.cz, která se svou působností zaměřuje na Brno a okolní regiony.

L-okna.cz
Libor Hodovský
info@l-okna.cz
mobil: +420 605 933 978

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce