Chystáte se na dovolenou do Chorvatska?

Datum: 28.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 776

V těchto mrazivých zimních dnech je nejlepší čas na to zamýšlet se, kam vyrazit na letní dovolenou.


Chystáte se na dovolenou do Chorvatska?

V těchto mrazivých zimních dnech je nejlepší čas na to zamýšlet se, kam vyrazit na letní dovolenou. Už jenom to snění a představy o sluníčku, čistém moři a písečných plážích vás zaručeně zahřejí. Všem, kdo ještě nenavštívili Chorvatsko, mohu tuto zemi vřele doporučit.

A ti kdo už si zde někdy letní dovolenou užili mi jistě dají za pravdu a potvrdí i to, že se rádi budou v letech budoucích vracet. Vždyť je zde spousta krásných míst, která stojí za to navštívit a rozhodně není v silách člověka, stihnout to za jednu dovolenou.

Například region jižní Dalmácie je právem nazýván kulturně – přírodním rájem u moře. Na své si zde přijdou jak ti, kteří rádi tráví dovolenou lenošením na pláži, tak i turisté, kteří preferují aktivní dovolenou. V tomto splitském regionu je nejvyhledávanější Makarská riviéra, která nabízí písčito-oblázkové pláže, průzračně čisté moře a stín, který poskytují vzrostlé borovice. Komu by vadilo značné množství turistů na této nejznámější pláži, může zkusit najít nějakou opuštěnější pláž nebo navštívit některý z přilehlých ostrovů.

Pokud se rozhodnete trávit dovolenou alespoň z části aktivně, určitě nesmíte vynechat návštěvu měst Trogir a Split, jejichž části byly zapsány na seznam UNESCO. V Trogiru je největším skvostem katedrála svatého Vavřince a ve Splitu je to Diokleciánův palác. Z přírodních zajímavostí stojí za zmínku Modré a Červené jezero. Jezera jsou v krasové oblasti a v blízkosti Modrého jezera naleznete zříceninu hradu Imotski.

Pokud se budete rozhodovat, jak vyřešit otázku ubytování v Chorvatsku, můžete si vybrat mezi ubytováním v některém ze zdejších hotelů nebo v mnoha pohostinných soukromých apartmánech.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce