Je oddlužení od Asterie podvod?

Datum: 28.01.2010 Autor: Krpelík Přečteno: 823
/images/clanky/1264667399_asterie-logo.jpg

S nástupem ekonomické krize se slovo oddlužení stává čím dál frekventovanějším. Svou vinu na tom nese ztráta zaměstnání, uvěření agresivní reklamě na levné spotřebitelské úvěry, které snadno přerostou přes hlavu, či nějaká osobní tragédie.

Asterie není podvod
O spol. Asterie a oddlužení
Ověřené oddlužení

Existuje několik možností, jak zvládnout těžkou finanční situaci. Spousta lidí zkouší jít individuální cestou oddlužení - vyhlášením osobního bankrotu. Tato varianta má mnohá úskalí. Insolvenční zákon platí teprve 2 roky a mezi lidmi o něm panuje několik mýtů. Nejrozšířenějším je myšlenka, že vyhlášením osobního bankrotu zanikají všechny povinnosti vůči věřitelům a člověk je oddlužen. Že oddlužení není triviální záležitostí, si snadno můžete ověřit pohledem do insolvenčního rejstříku, kolik žádostí bylo povoleno a kolik žádostí o oddlužení se změnilo vlivem podcenění v konkurz!

Společnost Asterie nabízí komplexní oddlužení, které vyřeší jednou provždy vaši finanční krizi. Nejedná se o vyhlášení osobního bankrotu či jednorázového zaplacení všech dluhů, ale o ucelený balík činností. Celý proces má Asterie rozpracovaný do nejmenších detailů. Při práci využívá sofistikovaný software pro co nejvyšší efektivitu.

Mnoho nově příchozích klientů má zkreslené představy o oddlužení, a proto se objevují pomluvy, že je Asterie podvod. Celý princip oddlužení spočívá v tom, že Asterie bude v procesu hrát roli vašeho rádce a průvodce. Bude vás připravovat na soudní spory, vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání (a tím další příjmy) a především jednat s vašimi věřiteli. Jelikož Asterie udržuje dobré styky s mnoha finančními institucemi a je známá ve finančním sektoru, je schopná vyjednat takřka nemožné kompromisy a podmínky.

Asterie narovinu říká - kdo je schopný si sjednat u všech svých věřitelů lepší podmínky splácení, nepotřebuje našich služeb oddlužení. Ovšem v praxi fyzická osoba nemá takřka žádnou šanci a je vydána na milost svému věřiteli. V žádném případě se nejedná o podvod Asterie. Přesvědčte se sami v sekci reference.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce