Je oddlužení od Asterie podvod?

Datum: 28.01.2010 Autor: Krpelík Přečteno: 873
/images/clanky/1264667399_asterie-logo.jpg

S nástupem ekonomické krize se slovo oddlužení stává čím dál frekventovanějším. Svou vinu na tom nese ztráta zaměstnání, uvěření agresivní reklamě na levné spotřebitelské úvěry, které snadno přerostou přes hlavu, či nějaká osobní tragédie.

Asterie není podvod
O spol. Asterie a oddlužení
Ověřené oddlužení

Existuje několik možností, jak zvládnout těžkou finanční situaci. Spousta lidí zkouší jít individuální cestou oddlužení - vyhlášením osobního bankrotu. Tato varianta má mnohá úskalí. Insolvenční zákon platí teprve 2 roky a mezi lidmi o něm panuje několik mýtů. Nejrozšířenějším je myšlenka, že vyhlášením osobního bankrotu zanikají všechny povinnosti vůči věřitelům a člověk je oddlužen. Že oddlužení není triviální záležitostí, si snadno můžete ověřit pohledem do insolvenčního rejstříku, kolik žádostí bylo povoleno a kolik žádostí o oddlužení se změnilo vlivem podcenění v konkurz!

Společnost Asterie nabízí komplexní oddlužení, které vyřeší jednou provždy vaši finanční krizi. Nejedná se o vyhlášení osobního bankrotu či jednorázového zaplacení všech dluhů, ale o ucelený balík činností. Celý proces má Asterie rozpracovaný do nejmenších detailů. Při práci využívá sofistikovaný software pro co nejvyšší efektivitu.

Mnoho nově příchozích klientů má zkreslené představy o oddlužení, a proto se objevují pomluvy, že je Asterie podvod. Celý princip oddlužení spočívá v tom, že Asterie bude v procesu hrát roli vašeho rádce a průvodce. Bude vás připravovat na soudní spory, vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání (a tím další příjmy) a především jednat s vašimi věřiteli. Jelikož Asterie udržuje dobré styky s mnoha finančními institucemi a je známá ve finančním sektoru, je schopná vyjednat takřka nemožné kompromisy a podmínky.

Asterie narovinu říká - kdo je schopný si sjednat u všech svých věřitelů lepší podmínky splácení, nepotřebuje našich služeb oddlužení. Ovšem v praxi fyzická osoba nemá takřka žádnou šanci a je vydána na milost svému věřiteli. V žádném případě se nejedná o podvod Asterie. Přesvědčte se sami v sekci reference.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce