Pohádkové údolí – Vaše dovolená

Datum: 28.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 835

Rozvažujete o tom, kam pojedete na dovolenou? Chcete někam, kde se dorozumíte, nebude to stát mnoho, ale přitom tam bude krásná příroda, památky a poznáte báječné lidi?


Pohádkové údolí – Vaše dovolená

Rozvažujete o tom, kam pojedete na dovolenou? Chcete někam, kde se dorozumíte, nebude to stát mnoho, ale přitom tam bude krásná příroda, památky a poznáte báječné lidi? Pak je tu pro Vás Pohádkové údolí, neboli Krakonošovi Krkonoše. Z Pohádkového údolí si můžete udělat výlet do Pohádkové stezky, aneb Putování Malou Úpou za krkonošskými pohádkami Marie Kubátové, na Chatu Krakonoš s Čertovým Mlýnem, nebo jenom tak putovat Krakonošovým královstvím, případně si můžete udělat výlet do Relaxparku Pec pod Sněžkou, či na nějaké blízké dětské hřiště. Chata-tapka.cz Vám nabízí ubytování příjemné prostředí ke strávení rodinné dovolené uprostřed krkonošských nekonečných lesů a rozlehlých luk. Nejedná se o ubytování hotelového typu, na Ťapce nehledejte luxus, ale klid a pohodu klasické horské chaty s malými, útulnými a pohádkově vymalovanými pokojíky. Ťapka je charakteristická svým idylickým klidem a pohodou. V létě je za úsvitu často možné spatřit stádo srnek, pasoucí se přímo okolo chaty. V útulných, pohádkově vymalovaných pokojích se budete Vy i Vaše děti cítit jistě příjemně. Pro nejmenší návštěvníky je možnost zajistit i dětské postýlky, dětské chůvičky a součástí chaty Ťapka je i dětské hřiště. Penzion-permonik.cz byl postaven již v roce 1982, v té době byl ve vlastnictví dolů Malé Svatoňovice. V současnosti Vám nabízí moderně zrekonstruované pokoje, s pohádkovými motivy na stěnách, vybavené masivním dřevěným nábytkem a novým sociálním zařízením. Pro nejmenší návštěvníky jsou přichystány dětské postýlky, objednat si můžete i přebalovací pult, či dětské chůvičky. Každé dveře mají obrázek své postavičky a i malé děti snadno poznají, na kterém pokoji bydlí. Celkem je ve všech pokojích 28 pevných lůžek a 8 přistýlek. Pokud jste snili někdy o pohádkové dovolené, tak je zde pro Vás Pohádkové údolí, chata Ťapka a penzion Permoník.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce