RC modely – dárek nejenom pro dítě

Datum: 27.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 776

Přemýšlíte nad nějakým pěkným dárkem, kterým byste potěšili někoho manžela, či syna?


RC modely – dárek nejenom pro dítě

Přemýšlíte nad nějakým pěkným dárkem, kterým byste potěšili někoho manžela, či syna? Pak jsou tu pro Vás rádiem řízené modely, neboli zkráceně RC modely, kdy RC je převzato z anglického jazyka R = radio, C = controled. RC modely jsou zmenšeniny například aut, motorek, letadel, lodí, tanků, vrtulníků, ale i třeba ponorek. Všechny rádiem řízené modely jsou pohyblivé a nezávislé, jsou ovládány rádiovým signálem na dálku. S RC modely můžete prožít nezapomenutelné zážitky každý den. RC Modely Aut Vám přinášejí maximální potěšení z jízdy. RC auta se prodávají od mikro, což je velikost několik málo centimetrů až po metrové v měřítku 1:5. Jezdit s RC modely aut je možné na parkovištích, po cestách, polích nebo speciálně upravených tratích a okruzích. RC auta mohou dosáhnout rychlosti až 75 km/h. Pokud teda chcete zažít bláznivé závody aut, tak jsou tu pro Vás RC modely aut. RC modely vrtulníků jsou řízeny na dálku, stačí nám jen tužkové baterie typu AA do vysílače a k nabití baterie modelů a můžeme létat. Létat s RC vrtulníky je možné jak v interiéru tak i venku. RC modely vrtulníků přinášejí nezapomenutelný zážitek, můžete svést s přáteli vzdušné bitvy, či provádět výzkumné výpravy. Možnosti jsou neomezené. Pokud hledáte informace, tipy, rady a různé zajímavosti ze světa RC modelů, tak jsme tu pro Vás my! Pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem Vašemu přítelovi, manželovi, či dítěti, pak jsou tu pro Vás RC modely, Vaše dálkově řízené auta, či vrtulníky. S RC modely můžete zažít něco neuvěřitelného, od závodů automobilů, až po letecké bitky vrtulníků.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce