Affiliate marketing

Datum: 27.01.2010 Autor: Karel Přečteno: 658

Nabízíme komplexní řešení v oblasti propagace webových projektů a elektronického obchodování. Specializujeme se na návrh řešení reklamy na internetu, PPC marketing, vedení PPC kampaní, SEO optimalizací a webovou analytiku, affiliate program a další Affiliate marketing je stále více využívaný marketingový nástroj.  

affiliate program
linkbuilding
ppc marketing

Pro naše klienty zajišťujeme poradenství jak s přípravou programu, tak s provozem systému a akvizicí nových partnerů. Co je affiliate marketing. Princip affiliate marketingu je jednoduchý. Provozovatel webu (provozovatel,který má affiliate program) nabídne provizi každému affiliate partnerovi, který mu přivede návštěvníka či zákazníka. Provize je vyplácena vždy za určitou aktivitu (konverzi), například prodej, zaslání poptávky, registrace, návštěva, apod. Odměna bývá určena buď pevnou částkou (za návštěvníka, za prodej) anebo procentem z ceny zboží. Na rozdíl od klasické reklamy se neplatí za umístění reklamy, ale až za přivedení návštěvníka či provedenou konverzi. Tento způsob propagace je pro provozovatele affiliate programu samozřejmě výhodnější a efektivnější. Partner má navíc vyšší motivaci reklamu na svém webu umístit na viditelné místo a dobře ji zacílit, protože tím zvyšuje pravděpodobnost získání odměny. Pro naše klienty připravíme strategii affiliate marketingu. Protože základním problémem affiliate marketingu je existence vhodného produktu a související získávání kvalitních partnerů, kteří se do systému aktivně zapojí, kvalifikovaně zhodnotíme, zda partnerský program vůbec startovat. Pokud ano, doporučujeme produkty, na které by se měl zaměřit. Navrhneme zákazníkům způsob, jak stanovit provize, jaký systém pro partnerský program využít a jaké reklamní formáty pro partnery připravit. Vytipujeme mu možné partnery a pomůžeme mu je oslovit. Průběžně vyhodnocujeme fungování programu a doporučujeme mu vylepšení, kterými přiláká více partnerů a zvýší jejich úspěšnost. Link building, budování zpětných odkazů. Co znamená linkbuilding ? Je to způsob jak zvýšit hodnocení vašeho webu v síti vyhledávacích systémů. Kvalitní link building vyžaduje čas a důkladnou rozvahu, kam odkazy na váš web vložit. Doby kdy se jen registrovalo do katalogů a vyměnilo pár odkazů v patičkách webů jsou dávno pryč. Aby link building měl smysl je potřeba dobré kombinace registrací do katalogů a dalšího umístění. My Vám poradíme jak na zpětné odkazy. Nabízíme komplexní řešení v oblasti propagace webových projektů a elektronického obchodování. Specializujeme se na návrh řešení reklamy na internetu, PPC marketing, vedení PPC kampaní, SEO poradenství a webovou analytiku, affiliate program a další.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce