Kreditní karta s věrnostním programem pro řidiče

Datum: 27.01.2010 Autor: Nová Přečteno: 725
/images/clanky/1264591383_credium-kreditni-karta.jpg

Značka Credium je vedle financování dopravní techniky – hlavního obchodního zaměření, i synonymem pro vydávání kreditních karet se speciálními výhodami pro řidiče a majitele automobilů.

http://kreditni-karta.credium.cz/kreditni-karta-credium Podrobnosti o kreditní kartě
http://kreditni-karta.credium.cz/kreditni-karta-credium Podrobnosti o kreditní kartě
http://kreditni-karta.credium.cz/kreditni-karta-credium Podrobnosti o kreditní kartě

Značka Credium je vedle financování dopravní techniky – hlavního obchodního zaměření, i synonymem pro vydávání kreditních karet se speciálními výhodami pro řidiče a majitele automobilů.

„Od listopadu 2007, kdy byla karta uvedena, přesáhl počet vydaných kreditních karet již hranici deseti tisíc. Držitelé kreditní karty Credium rozhodně ocení celou řadu výhod. Nabízíme až padesátidenní bezúročné období, klienti mohou provádět jednorázové nebo opakované bezhotovostní převody finančních prostředků na libovolný běžný účet. Skutečnost, že to nemusí být jen vlastní běžný účet, je velmi vítána. Samozřejmostí je využití kreditní karty pro výběry z bankomatu nebo přímou platbu všude tam, kde jsou přijímány karty s logem MasterCard“, říká Bronislav Dvořáček, ředitele pro oblast spotřebitelského financování.

Kreditní karta Credium nabízí nadstandardní věrnostní program, který míří na řidiče a majitele automobilů, jimž poskytuje celou řadu výhod a slev. Mohou získat například slevu 0,30 Kč/l motorové nafty nebo automobilového benzinu u cca 200 čerpacích stanic EuroOil a až 20% slevu na pojištění u smluvních pojišťoven společnosti Credium. Pak je tu možnost získání slev na různé vybavení do aut, jako například zabezpečovací zařízení DEFEND, navigace a zařízení prodávaná společností Molpir, na pneumatiky od GPD Service Team a konečně i slevy na asistenční služby ACA ve výši 25%.

Kreditní karty Credium mohou být velkými pomocníky i na cestách. Lze s nimi získat slevy u autopůjčovny SIXT nebo u firmy CS Czechocar, která nabízí i slevy na ubytování. Zajímavé slevy lze získat i u cestovní kanceláře Čedok.

Častá otázka klientů směřuje k používání kreditní karty Credium na internetu. Kartou lze používat i pro běžné transakce po internetu. O kartu si lze na internetu také zažádat. Při vyplnění jednoduchého online formuláře na www.credium.cz, získá klient informaci o schválení a výši limitu v průběhu několika vteřin.

Výraznou výhodou kreditní karty Credium je i program BONUS 1%, který byl spuštěn na jaře 2009. V rámci programu získá držitel karty odměnu za veškeré platby kreditní kartou u obchodníků. Ze všech nákupů je mu vráceno 1% z ceny zpět na jeho kreditní kartu.

Podrobnosti o kreditní kartě Credium získáte na http://kreditni-karta.credium.cz/kreditni-karta-credium

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce