Spotřebitelskému financování se v Crediu daří

Datum: 27.01.2010 Autor: Nová Přečteno: 880
/images/clanky/1264583666_2009-12-14_kreditni-karty.jpg

Značka Credium se stává vedle financování dopravní techniky – hlavního obchodního zaměření, i synonymem pro spotřebitelské financování
„Spotřebitelské financování již nějakou dobu úspěšně funguje. V současné době počet vydaných kreditních karet přesáhl hranici deseti tisíc. Držitelé kreditní karty Credium rozhodně ocení celou řadu výhod. Nabízíme například až padesátidenní bezúročné období, klienti mohou provádět jednorázové nebo opakované bezhotovostní převody finančních prostředků na libovolný běžný účet. Skutečnost, že to nemusí být jen vlastní běžný účet, je velmi vítána. Samozřejmostí je využití kreditní karty pro výběry z bankomatu nebo přímou platbu všude tam, kde jsou přijímány karty s logem MasterCard“, říká Bronislav Dvořáček, ředitele pro oblast spotřebitelského financování.

Častá otázka klientů směřuje k používání kreditní karty Credium na internetu. Kreditní kartu lze používat pro běžné transakce po internetu. O kartu si lze na internetu také zažádat. Při vyplnění jednoduchého formuláře na www.credium.cz, získá klient informaci o schválení a výši limitu v průběhu několika vteřin.

Kreditní karta Credium nabízí nadstandardní věrnostní program, který míří na řidiče a majitele automobilů, kterým poskytuje celou řadu výhod a slev. Mohou získat například slevu 0,30 Kč/l motorové nafty nebo automobilového benzinu u cca 200 čerpacích stanic EuroOil a až 20% slevu na pojištění u smluvních pojišťoven společnosti Credium. Pak je tu možnost získání slev na různé vybavení do aut, jako například zabezpečovací zařízení DEFEND, navigace a zařízení prodávaná společností Molpir, na pneumatiky od GPD Service Team a konečně i slevy na asistenční služby ACA ve výši 25%.

Kreditní karty jsou velkými pomocníky na cestách. Držitelé kreditní karty Credium mohou využít slev u autopůjčovny SIXT nebo u firmy CS Czechocar, která nabízí i slevy na ubytování. Zajímavé slevy lze využít i u cestovní kanceláře Čedok.

Výraznou výhodou kreditní karty Credium je i program BONUS 1%. Ten spočívá v tom, že držitel karty obdrží odměnu za všechny platby kreditní kartou u obchodníků. Ze všech nákupů je mu vráceno 1% z ceny zpět na jeho kreditní kartu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce