Jak zvýšit návštěvnost stránek

Datum: 27.01.2010 Autor: Karel Přečteno: 521

Jak zvýšit návštěvnost stránek je jistě cílem každého majitele webu. Internet marketing je velmi důležitou součástí balíčku nástrojů pro dosažení dobrých obchodních výsledků Vaší společnosti.  

jak zvýšit návštěvnost
zpětné odkazy
pr marketing

Kvalitní internetová prezentace a správně zvolená marketingová taktika jsou prvními kroky k úspěchu. Internetový marketing mnohé firmy podceňují, a když po čase zjistí, že přicházejí o velkou část zákazníků, nezřídka jsou svůj projekt nuceny ukončit úplně. Cílem internetového marketingu je, aby potencionální klienti našli vámi nabízenou službu, nebo zboží a stali se vašimi zákazníky. Existují v podstatě dva způsoby, jak návštěvníky na web dostat. Tou jednou je optimalizace pro vyhledávače, tou druhou jsou pak placené kampaně a odkazy.
Optimalizace pro vyhledávače je především technická disciplína. Jedná se o souhrn mnoha kroků a postupů, které ovlivňují pozice, na kterých se stránky zobrazují ve vyhledávačích v tzv. přirozených výsledcích vyhledávání na zadaná klíčová slova.
Výhody optimalizace jsou dlouhodobé efekty, jednorázové investice. V oblasti internetového marketingu dlouhodobě nejlevnější řešení.
Nevýhody optimalizace jsou, že výsledky naší práce se neprojeví ihned a nelze přesně odhadnout, na které pozici se odkaz ve vyhledávači objeví. Vyžaduje zásah jak do obsahu, tak do kódu stránek
Kvalitní PR marketing dokáže v pravou chvíli zachránit firmu od krachu, dovede zvýšit motivaci zaměstanců, usnadní společnosti jednání s partnery i státní správou... Jak tedy zařídit, abyste z plodů PR mohli těžit i vy? Co takhle PR článek vložený na oborový PR web?
PR články můžeme využít k efektitvní a dlouhodobé propagaci. Je vždy výhodné umístit PR článek na oborových portálech nebo v časopisech, které spadájí do stejné oblasti v které působíme a chceme získat potencionální zákazníky.
Publikování PR článků na internetu nám přináší i nezanedbatelnou SEO výhodu. Do článků lze umístit tzv. zpětné odkazy na dané klíčová slova, které nás následně podpoří ve vyhledávačích.
Existují více způsobů jak na internetu vložit PR článek. První možností jsou obecné PR portály, které jsou zdarma, jejich nevýhodou je, že je téměř nikdo nečte a slouží pouze k získání zpětných odkazů. Další možností jsou hodnotné informační portály, které jsou navštěvovány tísící lidmi právě kvůli informacím obsažených v nich. Tyto portály nabízí napsání a publikování placeného PR článku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce