Pneumatiky Techking

Datum: 26.01.2010 Autor: Martin Sedláček Přečteno: 992

Představujeme pneumatiky Techking určené pro industriální využití především na stavbách silnic, v přístavech, na kontejnerových překladištích, atd.

http://http://www.mands.cz/index.php?keyword=ETGRADER&Itemid=2&option=com_virtuemart&page=shop.browse
http://http://www.mands.cz/index.php?keyword=ETGRADER&Itemid=2&option=com_virtuemart&page=shop.browse
http://http://www.mands.cz/index.php?keyword=ETGRADER&Itemid=2&option=com_virtuemart&page=shop.browse

TECHKING – industriální pneumatiky

Chtěli bychom vám představit pneumatiky Techking určené pro industriální využití především na stavbách silnic, v přístavech, na kontejnerových překladištích, atd.
Jde o pneumatiky se specifickými vlastnostmi pro konkrétní použití.
Jako první představujeme radíální pneu s dezénem ETGRADER určenou pro gradery a teleskopické handlery. Vyrábí se v rozměrech 13,00R24, 14,00R24 a 16,00R24. Tyto pneu mají nesměrový dezén, tzn. že se dají montovat v obou směrech s tím, že dezén má zároveň vynikající záběrové schopnosti.
Další je pneu s dezenem ETOT určenou pro převoz hlušiny v povrchových dolech. Vyrábí se v rozměru 325/95R24 (12,00R24). Tato pneu má hlubší dezén než normální pneu, masivní dezénové bloky pro dobrý záběr, vysokou odolnost proti průrazu a výborné samočistící schopnosti.
Mezi speciální pneu se také dají zařadit pneu určené pro mobilní jeřáby s dezenem ETGC. V tomto dezenu se vyrábí rozměry 385/95R24 (14,00R24), 385/95R25(14,00R25), 445/95R25(16,00R25), 445/80R25(17,5R25), 505/95R25(18,00R25) a 525/80R25(20,5R25).
Tyto pneu již musejí být homologovány pro provoz na běžných komunikacích, tedy naše známé označení „E“ pro provoz na komunikacích v rámci EU.
Protože jsou tyto pneu používány na mobilních jeřábech pohybujících se rychlostí až 80 km/h, jsou tyto pneu jedny z nejnáročnějších z pohledu konstrukce a použitých materiálů. Z těchto důvodů byly provedeny srovnávací testy s jinými značkami, ze kterých vyplynulo, že pneumatiky Techking dosahují 66% výkonnosti Michelinu a 92% výkonnosti značky Bridgestone.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce