RDstyl.cz – Domov Vašich snů

Datum: 26.01.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 644

RDstyl.cz – Domov Vašich snů. Pokud uvažujete o stavbě nového domu na klíč, tak je tu právě pro Vás firma RD STYL a.s. se svoji nabídkou služeb. Společnost RD STYL a.s. se zabývá výstavbou rodinných cihlových domů na klíč. Domy na klíč nabízíme v současnosti pouze v regionu Severní Moravy a Olomoucka. 

http://www.rdstyl.cz
http://www.rdstyl.cz
http://www.rdstyl.cz

V současnosti postavíme okolo cca 80 až 90 rodinných domů na klíč ročně. Všechny typy domů na klíč lze díky použité technologii libovolně upravovat, rozšiřovat o garáže či přístřešky, měnit velikosti okenních otvorů, případně posouvat či rušit nenosné příčky. Naše společnost RD STYL a.s. nabízí zároveň pro Vaše domy na klíč i dořešení interiéru a exteriéru každého domu ve spolupráci s bytovými architekty. Pokud tedy hledáte firmu, která dodává kvalitně, ale cenově přijatelné domy na klíč, tak již neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme s potřebnými povoleními, vytvoříme projekty, ale provedeme i samotnou stavbu.
Nabízíme Vám i nízkoenergetické domy na klíč, které musí splňovat přísné podmínky. Aby dům splňoval požadavky nízkoenergetického rodinného domu tj. do 50 kWh/m2 rok musí být řešen opravdu s maximální pečlivostí a to nejenom z hlediska objemu a kvality tepelných izolací, ale i z hlediska dispozičního a tvaru. U naší společnosti RD STYL a.s. máte vždy jistotu, že i nízkoenergetický dům na klíč bude splňovat požadované standardy. Potřebujete pomoci s financováním Vaše projektu? Nemáte dostatek finančních prostředků pro dokončení výstavby domu na klíč? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme Vám služby finančního poradce, který se s Vámi pokusí tuto situaci vyřešit. RD STYL a.s. je společnost zaměřující se především na výstavbu domů na klíč, ale v naší nabídce naleznete dále i služby jako jsou nízkoenergetické domy, prodej pozemků, či prodej již postavených domů.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce