Co vlastně znamená žít zdravě

Datum: 26.01.2010 Autor: Petule Přečteno: 1310
/images/clanky/1264494226_01_igp7576.jpg

Mnozí z nás si při otázce, co je to zdravé žití, jednoduše řeknou, že by neměli dělat něco, co dělají, přestože to není pro jejich zdraví dobré. Takto nás nejčastěji napadne, že bychom neměli kouřit, příliš mnoho pít alkohol, přejídat se, válet se u televize. Někdo si také řekne, že by bylo dobré se trochu hýbat. Když už ne přímo sportovat, tak alespoň chodit pěšky nebo jezdit na kole, namísto využívat ke všemu auto. 

čerstvý vzduch
Ionic-CARE Triton X6

Zdravý život také znamená pro značnou část populace pobyt na čerstvém vzduchu, který si obvykle spojujeme s horami nebo mořem. Málokdo se však zamyslí nad tím, že většinu života tráví vlastně doma. Měli bychom proto přemýšlet, jak ochránit a zlepšit svoje zdraví právě tam.

Člověk průměrně spí 7-8 hodin a tak nebudeme daleko od pravdy, když odhadneme délku pobytu v uzavřené místnosti na 12 hodin denně. To je celá polovina našeho života strávená v bytě nebo domě! A tak se zkusme zamyslet nad tím, jak si domov nejen zpříjemnit, ale hlavně jej udělat zdravějším.

Od různých odborníků často čteme, že máme větrat. To je určitě dobrá rada, ale jen pro někoho a někdy. Většina lidí žije ve městech, kde ovzduší není nijak zdravé. Zdravé ovzduší není mnohde ani na venkově nebo na horách. Časté inverze, prach, průmyslová činnost – jak máme v takovém prostředí větrat?

Co kdybychom si tedy udělali zdravý vzduch přímo doma? Myslíte, že to nejde? Jde a docela snadno. Na trhu je řada čističek vzduchu. Některé samozřejmě vzduch nečistí skoro vůbec, jiné ho čistí vcelku dobře a pak jsou zde přístroje, které vzduch čistí a zároveň ionizují. A tyhle je dobré pořídit.

K naprosto nejlepším na trhu patří Ionic-CARE Triton X6.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce