Merbau, kouzlo jednoduchého a efektivního řešení bytového designu

Datum: 25.01.2010 Autor: webdomena Přečteno: 631

Merbau – interiér design se vyhýbá produktům, které rychle zazáří na poli bytového designu a bohužel stejně rychle zhasnou. Zde spoléhají na fakt, že práce vypovídá vše o tom, jak by úložné prostory měly fungovat. To znamená ke spokojenosti majitele. Krok za krokem budete svědky toho, jak si poradí s Vaším zadáním.

vestavěné skříně
vestavěné skříně
vestavěné skříně

Jediné co potřebují znát, zjistí z vyplněného kontaktního formuláře, jež obsahuje údaje o:

- klasických parametrech nutných pro zpracování vestavěné skříně
- požadavku na vnější vzhled
- počtu vnitřního vyplnění, zahrnujícím police, šatní tyče, zásuvky a další doplňky

Uvedení všech potřebných informací Vám zabere trochu více času, protože paleta materiálů je pestrá.

Nabídka zahrnuje:
- lamino
- ratan
- bambus
- lacobel
- matelac
- zrcadlo

To vše v nejrůznějších barevných variantách a imitacích dřeva.

Pro představu se můžete podívat na internetové stránky www.vestavene-skrine-merbau.cz, kde v sekci \"materiály\" naleznete praktickou galerii s uvedeným výčtem. Prohlédněte si jednotlivé možnosti jak případné vestavěné skříně můžou vypadat.

Merbau se nespecializuje pouze na klasické využití vestavěných skříní pro ukládání oděvů, ale je schopen navrhnout unikátní kousek do každého pokoje bytu a přizpůsobit dispoziční řešení pro knihy, nářadí či nádobí. Zkrátka pro všechny věci, jež si přejete uchovat na bezpečném místě tak, aby jejich kvalita zůstala zachována.

A to není všechno. Merbau se totiž zaměřuje i na vybavení:
- restaurací
- barů
- clubů

Jak zařídit, aby se hosté cítili příjemně, záleží na správně zvoleném interiéru. Merbau Vám dodá nábytek přesně podle vize podniku, s ohledem na to, zda se jedná o luxusní či tradiční restaurace nebo stylové bary a cluby. Celkový design podtrhne tu správnou atmosféru a postará se o to, aby se k Vám lidé nadšeně vraceli.

Mějte jistotu dobře odvedené práce vyznačující se vysokou kvalitou a nízkou cenou. Inspirujte se z pestré škály a pamatujte, že klasické linie a chytré řešení prostor se osvědčí, stejně jako Merbau - interiér design.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.vestavene-skrine-merbau.cz nebo na telefonním čísle +420 888 111 222.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce