Autopůjčovny - není vůz jako vůz

Datum: 25.01.2010 Autor: Přečteno: 763

Při dnešních technologiích se vozíme v automobilech s výkonem, který ani nemůžeme plně využít. Díky rozsahu funkcí rostou také ceny aut, tedy i půjčovného v autopůjčovnách. Nabídka autopůjčoven se táhne od malých \"nákupních tašek\" až po nejlepší vozy na současném trhu všech možných značek. Milovníci aut se nemusí omezovat na tuzemské vozy Škoda, ale mohou vyzkoušet jízdu v nejnovějším Mercedesu či v BMW.

Autopůjčovna
Autopůjčovna
Autopůjčovna

Luxusní vozy v autopůjčovnách

Mezi nejčastěji nabízené značky v autopůjčovnách patří Škoda, Volkswagen, Ford, Audi, Mercedes a několik dalších. Ve vozových parcích autopůjčoven najdete modely jako Škoda Superb NEW Comfort 2.0 TDI (103kW), Ford Mondeo, Audi A3 cabrio (118kW), Volkswagen Passat CC či Mercedes-Benz třídy E s výkonem 125kW. A přiznejme si, pro mnohé z nás je autopůjčovna jedinou možností, jak se posadit do takového vozu.

V čem tkví kvalita?

Autopůjčovny přihlížejí především k hledisku ceny automobilu, bezpečnosti a vybavení. Luxusní vozy jsou testovány nejkvalitnějšími prostředky při crash testech tak, aby riziko zranění bylo omezeno na minimum. Takové crash testy jsou konzultovány s lékaři. Uspořádání prvků na panelu zase vychází z mnoha osvědčených psychologických poznatků. Ani v autopůjčovnách kvalitnímu vozu nechybí airbagy, navigace GPS a další drobnosti, které si může zákazník zvolit. Protože autopůjčovny chápou, že luxusní vozy jsou především o stylu a mnohdy o momentu zapůsobení, jsou vozy nejvyšší kvality vybaveny luxusními potahy z kůže, klimatizací, zabudovaným zapalovačem či hudebním zařízením. Autopůjčovny obvykle přidávají některé prvky na požádání.


Jak ručím za drahý vůz?

Je normální, že se za lepší vůz v autopůjčovně platí vyšší půjčovné. V případě poškození či zničení vozu by autopůjčovna přišla k větší škodě, než jaká by byla u méně vybaveného auta. Proto má zákazník u luxusních vozů větší podíl účasti na způsobené škodě. Některé autopůjčovny nabízejí zákazníkovi vyšší připojištění vozu, čímž se snižuje částka placená ze strany zákazníka v případě porušení či odcizení automobilu. Pokud však dojde například k autonehodě, je nutné zavolat pojišťovnu a autopůjčovnu, které automobil náleží. Jinak byste mohli autopůjčovně hradit plnou výši škody, i kdyby to nebyla vaše vina.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce