Autopůjčovny - není vůz jako vůz

Datum: 25.01.2010 Autor: Přečteno: 722

Při dnešních technologiích se vozíme v automobilech s výkonem, který ani nemůžeme plně využít. Díky rozsahu funkcí rostou také ceny aut, tedy i půjčovného v autopůjčovnách. Nabídka autopůjčoven se táhne od malých \"nákupních tašek\" až po nejlepší vozy na současném trhu všech možných značek. Milovníci aut se nemusí omezovat na tuzemské vozy Škoda, ale mohou vyzkoušet jízdu v nejnovějším Mercedesu či v BMW.

Autopůjčovna
Autopůjčovna
Autopůjčovna

Luxusní vozy v autopůjčovnách

Mezi nejčastěji nabízené značky v autopůjčovnách patří Škoda, Volkswagen, Ford, Audi, Mercedes a několik dalších. Ve vozových parcích autopůjčoven najdete modely jako Škoda Superb NEW Comfort 2.0 TDI (103kW), Ford Mondeo, Audi A3 cabrio (118kW), Volkswagen Passat CC či Mercedes-Benz třídy E s výkonem 125kW. A přiznejme si, pro mnohé z nás je autopůjčovna jedinou možností, jak se posadit do takového vozu.

V čem tkví kvalita?

Autopůjčovny přihlížejí především k hledisku ceny automobilu, bezpečnosti a vybavení. Luxusní vozy jsou testovány nejkvalitnějšími prostředky při crash testech tak, aby riziko zranění bylo omezeno na minimum. Takové crash testy jsou konzultovány s lékaři. Uspořádání prvků na panelu zase vychází z mnoha osvědčených psychologických poznatků. Ani v autopůjčovnách kvalitnímu vozu nechybí airbagy, navigace GPS a další drobnosti, které si může zákazník zvolit. Protože autopůjčovny chápou, že luxusní vozy jsou především o stylu a mnohdy o momentu zapůsobení, jsou vozy nejvyšší kvality vybaveny luxusními potahy z kůže, klimatizací, zabudovaným zapalovačem či hudebním zařízením. Autopůjčovny obvykle přidávají některé prvky na požádání.


Jak ručím za drahý vůz?

Je normální, že se za lepší vůz v autopůjčovně platí vyšší půjčovné. V případě poškození či zničení vozu by autopůjčovna přišla k větší škodě, než jaká by byla u méně vybaveného auta. Proto má zákazník u luxusních vozů větší podíl účasti na způsobené škodě. Některé autopůjčovny nabízejí zákazníkovi vyšší připojištění vozu, čímž se snižuje částka placená ze strany zákazníka v případě porušení či odcizení automobilu. Pokud však dojde například k autonehodě, je nutné zavolat pojišťovnu a autopůjčovnu, které automobil náleží. Jinak byste mohli autopůjčovně hradit plnou výši škody, i kdyby to nebyla vaše vina.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce