Venkovní a zahradní krby s udírnou

Datum: 23.01.2010 Autor: A.S. Přečteno: 2719

Zahradní krby, venkovní krby, zahradní krby s udírnou - výroba a prodej. Doplňky a příslušenství pro zahradní krb, grily, udírny - rošty, jehly, motorky, grilovací nářadí aj.

Technické informace
Katalog
Prodej, kontakty

Zahradní a venkovní krby NORMAN záruka spokojeného grilování
Zahradní krby a venkovní krby jsou vhodným doplňkem každé zahrady a nezbytnou nutností každé dokonalé party spojené s grilováním. Naše venkovní zahradní krby a udírny jsou také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
Zahradní krby s udírnou - krby a udírny NORMAN spol. s r.o.
Firma Norman se snaží svými výrobky přispět tím nejlepším v tomto oboru. Zahradní krb a gril od společnosti Norman je určen pro grilování na zahradě s použitím dřevěného uhlí, případně drobných kusů dřeva. V nabídce firmy Norman jsou rovněž krby s udírnou /douzovací střechou/ - udírny.
Použité kvalitní materiály zaručují dokonalou odolnost proti žáru i povětrnostním vlivům. Všechny modely zahradních krbů a grilů jsou takové konstrukce, aby byly snadno sestavitelné i bez odborných znalostí a bez zvláštního nářadí či materiálů. Každý krb, či gril se dostane k zákazníkovi v rozloženém stavu na nevratné paletě, zabalený v ochranné fólii a s návodem na montáž a použití.
Standardní výbavou všech typů venkovních zahradních grilů je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Doplňky je možno vybrat z široké nabídky zvláštního příslušenství (grilovací jehly, držáky, stolky, rošty, aj.)
Výhody zahradních krbů Norman:
(platí pro všechny krby kromě modelů Vesuv, Santorin, Rustika, Paleo)
* prostor ohniště obložen šamotovými plátky (výrazné prodloužení životnosti)
* spodní přívod vzduchu do topeniště (snadné podpálení a dokonalé hoření)
* vyjímatelný nerezový popelník (snadné čistění a údržba)
* ochranný nerezový plech na přední straně ohniště (zvýšená bezpečnost a vždy čistá plocha před ohništěm)
Celý sortiment krbů a udíren – viz zahradní krby fotogalerie a katalogy stažení
Samozřejmostí je poskytnutí záruky na všechny výrobky firmy Norman spol. s r. o. a možnost objednávky libovolných náhradních dílů.
Pro více informací
můžete také navštívit naše webové stránky http://www.norman-cz.cz
kde naleznete i ceník.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce