xbox-360.hrypc.cz – Váš nový XBOX 360

Datum: 22.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 570

Rozmýšlíte nad koupí nové herní konzole? Ještě nemáte přesně rozhodnuto, jakou koupíte? Pak je tu pro Vás internetový obchod xbox-360.hrypc.cz.


xbox-360.hrypc.cz – Váš nový XBOX 360

Xbox 360 byl prvně oficiálně odhalen na MTV 12. května.Xbox 360 je v druhou herní konzolí vyvinutou společností Microsoft - je nástupcem původního Xbox-u, který si především v USA získal slušnou základnu hráčů, čítající téměř 5 milionů hráčů. Konzole byla vyvinuta ve spolupráci se společnostmi IBM, ATI, Samsung a SiS. Xbox 360 nabízí službu Xbox Live, která má několik částí a slouží k hraní her v multiplayeru, stahování demoverzí her, stahování arkádových her, stahování audio a video obsahu a dalším věcem. V současné době bohužel není oficiálně podporována v České republice, nicméně drtivá většina prvků je funkční, jen je potřeba při vytvoření gamertagu zadat jinou zemi (např. Velká Británie). Xbox Marketplace je podskupina služeb Xbox LIVE, něco jako internetový obchod, umožňující zakoupení obsahu pro Xbox 360, případně stažení bezplatných věcí. Na Marketplace jsou zdarma nabízeny demoverze her, přídavky do her, arkádové hry XBOX LIve Arcade, filmové a herní trailery, obrázky pro gamertagy a audio, filmy, seriály. Pokud hledáte zajímavé doplňky pro Váš Xbox 360, jako jsou například bezdrátový WiFi adaptér, či dodatečné chlazení pro Xbox 360, které pomáhá předcházet přehřátí konzole, tak je tu právě pro Vás internetový obchod xbox-360.hrypc.cz. Rozmýšlíte nad koupí nového Xboxu 360? Pak si můžete vybrat z XBOX 360 Arcade - bez pevného disku, ale s 256 MB flash pamětí, XBOX 360 Premium - edice s 20 GB harddiskem, XBOX 360 Pro - edice s 60 GB harddiskem a XBOX 360 Elite - edice s 120 GB harddiskem. Pokud hledáte hry, doplňky, či novinky ze světa Xbox 360, tak je tu pro Vás internetový obchod xbox-360.hrypc.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce