Nejhorší veřejné záchodky v zemi má hlavní nádraží v Brně

Datum: 22.01.2010 Autor: Edvard Miškej Přečteno: 800

Praha, 8. ledna: Velká anketa, kterou provedl server Mr. Tester, našla nejhorší veřejné toalety v Česku. Jsou na brněnském hlavním nádraží, dostaly hlas od víc než 1 300 lidí. Celkem se do ankety zapojilo přes 3 000 hlasujících. Z průzkumu také vyplynulo, že nádraží Českých drah po celé republice jsou favoritem nelichotivé soutěže o nejhorší záchodky. Kromě „vítězného“ brněnského nádraží získaly hodně hlasů například toalety v Praze na Masarykově nádraží, na nádraží v Mladé Boleslavi nebo v Břeclavi.

Mr. Tester
Anketa o nejhorší veřejnou toaletu
Facebook: Nesnáším špinavé veřejné záchodky

„Jeden z diskutujících dokonce navrhl, že by nádraží měla mít vlastní kategorii. Nejde pochopitelně jen o nádraží, lidé se nelichotivě vyjadřovali i o toaletách ve vlacích. Hlavně v případě mezinárodních vlaků to není pro České dráhy dobrá vizitka,“ říká Edvard Miškej, vedoucí projektu Mr. Tester. Kromě nedostatečné čistoty lidé kritizovali také omezenou provozní dobu nádražních záchodků, zmínili také vysokou cenu za využití nových záchodů na hlavním nádraží v Praze.

Špatného výsledku však nedosahovala jenom nádraží, mezi těmi nejhoršími veřejnými záchodky bylo například suché WC na hoře Říp nebo pražské obchodní centrum Nový Smíchov.

Tisíce lidí se také na Facebooku připojily ke stránce Nesnáším špinavé veřejné záchodky. Vedle propagace samotné ankety na webu Mr. Tester, sloužila stránka k diskusi o úrovni veřejných záchodků a přinášela zajímavosti z jejich historie i současnosti. „I z tohoto zdroje přišlo mnoho cenných podnětů. Doufáme, že se provozovatelé těch nejhorších záchodků do diskuse aspoň podívají,“ dodává Miškej.

Žhavé téma Mr. Tester vyhlašuje znovu. „Trochu nás teď překvapil zájem veřejnosti o mléčné automaty. Jedná se o zařízení, která lidem umožní načepovat si do vlastních nádob čerstvě nadojené mléko, a to přímo ve městě, třeba před supermarketem. Lidé jsou nadšení a chuť mléka si chválí. Slyšeli jsme ale také názory těch, kdo se obávají o hygienickou nezávadnost. Chceme lidem dát prostor, kde mohou na téma automaty na mléko diskutovat,“ vysvětluje Miškej.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce