Šperky Swarovski krystal - luxus dostupný všem

Datum: 22.01.2010 Autor: Eva K. Přečteno: 769

Ještě nemáte svůj vlastní šperk se Swarovski křišťály? U nás si jistě vyberete..

Šperky Swarovski krystal


Která z nás by ještě neznala šperky Swarovski, které nadchnou každého svou jiskrnou blyštivostí a stylovým designem. Ozdobit se originálními kousky přímo od Swarovski si však může dovolit málokterá z nás. A od toho tu jsou Swarovski Elements.
Šperky vyráběné z komponentů Swarovski nás nepřijdou na částky v řádech tisíců, nýbrž několika stovek. Na kráse jim to nijak neubírá. Seženeš je ve zlatnictvích, obchodech s bižuterií a samozřejmě také v internetových obchodech.
Společnost Swarovski je v současnosti největším producentem broušených krystalů na světě sídlící v rakouském městě Wattens. Právě tam začal Daniel Swarovski roku 1982 k výrobě křišťálu používat svůj vlastní vynález, automatický stroj umožňující naprosto precizní broušení skla. Jelikož se jedná o energeticky velmi náročný proces, Swarovski dokázal chytře zužitkovat elektřinu z místních vodních elektráren. Svůj výrobní postup si zanedlouho nechal patentovat a dnes je jeho jméno známé skutečně po celém světě.
Nejnovější kolekce komponentů Crystallized – Swarowski Elements pro období jaro a léto 2010 oslavuje éru tvůrčí svobodomyslnosti. Z barev je v popředí nebesky modrý opál, lávově červená, šampaňská, šedá, temně zelená a čokoládově hnědá. U šperků Swarovski máš vždy jistotu, že jen tak z módy nevyjdou a budeš je moci využít k nejrůznějším příležitostem.
Kde si můžeš tyto šperky koupit? Mrkni na náš internetový obchod, kde seženeš spoustu dalších zajímavých modelů vyrobených ze Swarowski Elements. Mimo to zde nalezneš velký výběr piercingů a moderních šperků z chirurgické oceli.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce