Chceš sex po telefonu?

Datum: 22.01.2010 Autor: rogue Přečteno: 1017

Trocha osvětlení k erotickým linkám

Na naší erotické lince nesedí zpuchřelé 60-ti leté baby, alespoň né na té naší.

sex po telefonu
erotická linka
sex po telefonu

Možná to tak dělá konkurence, možná nějaké linky v zahraničí, hodně jich to totiž dělá třeba pro Německo, já osobně bych starou babu a její skřehot na lince stoprocentně poznal, takže by erekce hned šla dolu. Nic takového si myslím, nemůže erotická linka dovolit. Navíc čistě logicky, najděte mi babku s mladistvým hláskem, to je fakt zázrak najít někoho takového , a ještě aby měla patřičný slovník 25-ti leté holčiny. Nemožné! Hodně lidí si myslí, že sex po telefonu je pro úchyláky, nebo pro zbohatlíky, co nemají roupama co dělat. Chyba lávky .-).

Představa, že někdo provolá po lince tisíce, je nesmysl. Na to má opravdu málokdo. I tací se najdou, ale většinou na linky volají kluci, muži, kdokoliv, kdo potřebuje aspoň ve finále vyvrcholení svého chtíče, alespoň minimum \"interaktivity\" třeba jen na minutku, nebo pár vteřin, slyšet, že to s vámi někdo sdílí, že s vámi někdo bez skrupulí mluví otevřeně o vašich představách, vašem údu,vzrušení, o tom, co máte rádi, nemusíte se krotit, společně tomu dáte zkrátka průchod. Kdo se rád honí, taky ví, že někdy je potřeba se rajcnout, a přesně to vám přinese sex po telefonu.

Když nejsou po ruce kamarádky, a že hodně holek jsou upejpavky, nebo když se zrovna vy honíte, nemají čas, nebo

pracují a jednoduše nemůžou, přijde taková erotická linka sakra k duhu .

Že je to drahý? To je věc názoru. Nic není zadarmo. Každý si myslí, že tam na druhé straně někdo bude něco dělat zadarmo, jenom proto, že to je po telefonu. Na T-mobile asistenta, nebo různé informační linky bez problémů zavoláte za informaci za deset a víc korun, kterou vám někdy i nepříjemná obsluha sdělí za pár vteřin, a od slečen, které se mají vcítit do Vaší nálady, tužeb, fantazií, a pomoci vám se vyrajcovat, a ještě se u toho vzrušit, je zkrátka cena několik desítek korun za minutu naprosto odpovídající.

Za to byste nepozvali holku na panáka, a o tom, že Vám ta holka dá, si můžete při první rundě nechat, tak leda zdát, ale o sexu po telefonu každý rád diskutuje . Přitom je to vyvrcholení takřka se zárukou. Za pár minutek a \"stříkáte\" o sto šest.

Tolik malé rozkrytí. Pokud chcete, stavte se u nás na webu. Jsme nejlepší erotická linka na trhu.

Proč?

Protože si můžete hlasy našich operátorek poslechnout předem, takže když vytočíte svojí vyvolenou, už víte, že Vás ten hlas bude rajcovat.

Protože máme na stránkách otevřený sexy chat (který neslouží k tomu, aby Vás tam holky dělaly), ale k tomu, aby jste se předem dohodli na tom, co máte rádi, jak se vám to líbí, jestli se Vám líbí, jak to má ráda, ta které dívka, můžete se tam společně už rozject, nikdy ale nečekejte že to bude až do finále, je to přeci jen služba sex po telefonu! , takže zavolat je nutnost ).

Protože tu máme krásné dívky, s krásnými hlasy, kterým nevoláte do nějaké kanceláře, kde sedí s ostatními za paravanem a hrají vám divadélko, ale protože ke každé z nich jste přesměrováni přímo domů. Tam mají každá své pohodlíčko, soukromí a to, co s Vámi bude dělat, je jenom na Vás a na ní. Dovoleno je vše.

Protože pokaždé voláte jedné konkrétní dívce. Nestane se, že by Denisa měla tři různé hlasy jako u konkurence . Buď tam je, nebo není (to poznáte podle jejího stavu). Když tam není dovoláte se jiné první volné dívce.

Protože k nám nevoláte do callcantra, není to továrna na mužské orgasmy.

Jsou zde normální šikovné holky se spoustou zkušeností, vášnivé, s fantazií, dívky s kterými je sex po telefonu zážitek.

Takže co Vy na to? Pokud Vám nedá zvědavost spát, stavte se na našich erotických linkách

Všechny kámošky Vás tam rádi uvidí

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce