Kartonové krabice

Datum: 22.01.2010 Autor: Karel Přečteno: 581

 

obálky
kartonové krabice
lepenkové krabice

Obálky jsou určeny na vložení dokumentů jako například faktury, dodací listy, výplatní složenky, manuály atd. a následné nalepení na kartón nebo paletu se zbožím.
Obálky jsou vhodné pro zasílání citlivých a křehkých předmětů (hodinek, elektronických součástek, CD, kazet, náhradních dílů apod.) Obálky jsou tvořeny z vnitřního obalu – bublinková fólie, tlumí nárazy a vibrace. Z vnějšího obalu – vysoce kvalitní zpevněný papír. Dále má obálka samolepící uzávěr a další velmi praktické a mnohostranné využití
Z kartonů se vyrábí především krabice nebo-li kartónové krabice, které jsou ideální například na stěhování, protože krabice je jednoduše rozložitelná, ale také i podle potřeby skladná a šetří místo. Kartónové krabice jsou vhodné na přepravu různých předmětů a to hlavně prostřednictvím pošty a nebo přepravních společností a to především kvůli jejich nízké hmotnosti. Dále krabice plní funkci obalu, chrání předměty před poškozením a vnějšími vlivy. Jsou neocenitelným pomocníkem při udržování pořádku a napomáhají udržovat přehled ve věcech. Ale především se využívá v obchodech, kdy při koupi větších, ale i menších předmětů slouží zákazníkovi přenést zakoupené zboží bez jakéhokoliv poškození.
Nabízíme výrobu kartonových krabice s perforací dle vašich požadavků. Perforace na kartonu umožňuje snadné odtržení. Cena se odvíjí od rozměru, použitého materiálu a množství. Na malé kartonové krabice nabízíme tříbarevný potisk, na velké krabice dvoubarevný potisk. Rozsah vyráběných kartónových krabic je od velikosti 80×50x45mm až po paletové boxy. Cena se odvíjí od rozměru kartonu, barevnosti a velikosti potisku. Kartonová krabice vhodná na přepravu oděvů na ramínku při stěhování. Plastový držák na ramínka v ceně.
Lepenka je výrobek z dřevitých vláken, je silnější než papír. Používá se k výrobě kartonů, na stabilní obaly uzavírané víky, kufry nebo produkty vyráběné zcela odlišnou technologií, třeba vinutím nebo lisováním plné lepenky.
Lepenkové krabice jsou ideální například na stěhování, protože krabice je jednoduše rozložitelná, ale také i podle potřeby skladná a šetří místo. Vhodné je doplnit tento obalový materiál také o bublinkovou fólii, která odolnost proti nárazu o mnoho zvyšuje. Také velmi používané jsou v domácnostech, kde se do krabic ukládají nepotřebné drobnosti. Jsou neocenitelným pomocníkem při udržování pořádku a napomáhají udržovat přehled ve věcech.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce