Češi si užívají, jezdí na víkend do evropských měst

Datum: 22.01.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 614

Období po vánocích bývá obvykle na utrácení velmi střídmé. Lidé se vzpamatovávají z vánoční nákupní horečky. Letošní rok je ovšem přesným opakem.

Víkendové poznávací zájezdy
Poznávací zájezd Paříž
Poznávací zájezd Maďarsko

Češi si začínají užívat a kupují zájezdy do největších evropských měst. Výhod, proč zvolit tento typ zážitků, je více – cena, délka pobytu, touha po poznání a cestování. Nejpopulárnější je poznávací zájezd do Paříže, kde je velmi pozitivní krátká vzdálenost, kdy se do cílové destinace lze dostat v rámci pár hodin. Poté již následují tři naprosto báječné dny, kdy si návštěvníci užívají světoznámé památky, kulturu, víno a odpočinek od běžného shodu. Překážkou není ani cena. Celý zájezd lze zaplatit z jedné výplaty, takže se tato krátká dovolená nedotkne financí střádaných na hlavní letní dovolenou. Velikou výhodou je, že pokud turistu tento typ poznávacího zájezdu zaujme, není omezen počtem destinací. Takřka každé hlavní evrospké město nabízí netradiční zážitky, památky a atrakce. Další oblíbeným místem je například poznávací zájezd do Maďarska. Tento východní stát nepatří mezi nejbohatší státy Evropy, ovšem má jiné bohatsví – přírodní. Na jeho území vyvěrá nespočet termálních pramenů, čehož místní lázně a bazény ve velkém množství využívají a nabízejí zájezdy do termálních lázní. Kromě koupání jsou velikým lákadlem i ceny, které jsou vůči české republice nižší. Stejně jako je lákadlem u Paříže památky a u Maďarska termální lázně, u Nizozemska jsou nejpopulárnější zábavné parky. Nizozemci se velmi rádi baví a baví i své návštěvníky. Kromě klasických zábavných center nabízejí i veliké zoologické zahrady. Pokud má návštěvník Nizozemska rád podmořský svět a živočichy, nabízí se mu při návštěvě neopakovatelná příležitost – v Nizozemsku je největší defilárium v Evropě. Kromě svých zábavných parků své návštěvníky láká i svými přírodními podmínkami. Díky své nizké poloze nebylo příliš težké propojit takřka všechny mšsta důmyslným systémem kanálů, kde se nyní plaví luxusní plachetnice a obytné houseboaty. Ať již si turista vybere jakkékoliv víkendové zájezdy, může se vždy spolehnout, že pozná něco nové a po předešlých náročných pracovních dnech si neuvěřitelne odpočine a načerpá novou energii.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce