Oddlužení u Asterie se vyplatí

Datum: 21.01.2010 Autor: Krpelík Přečteno: 640
/images/clanky/1264067392_asterie-logo.jpg

Finanční společnost Asterie s.r.o. se specializuje na oddlužení. Mimo oddlužení nabízí i podpůrné finanční produkty, jako jsou nebankovní hypotéky, úvěry a poradenství. Za dobu svého působení se může pochlubit tisíci spojenými klienty.

Jedinečné oddlužení – Asterie s.r.o.
Komplexní oddlužení šité na míru - Asterie
Ověřené oddlužení u Asterie

Finanční společnost Asterie s.r.o. se specializuje na oddlužení. Mimo oddlužení nabízí i podpůrné finanční produkty, jako jsou nebankovní hypotéky, úvěry a poradenství. Za dobu svého působení se může pochlubit tisíci spojenými klienty.

Mnoho nových klientů má zkreslené představy o principu oddlužení. Spoléhají na to, že za ně Asterie všechny dluhy jednorázově zaplatí. Nebo si mylně interpretují insolvenční zákon a věří, že vyhlášením osobního bankrotu je pro ně věc uzavřena bez jakéhokoliv úsilí. Chyba!

Asterie s.r.o. hraje v procesu oddlužení jen roli vašeho průvodce a rádce. Bude jednat s věřiteli, bankami, soudy, exekutory a pomáhat s administrativními úkoly. Dále vás bude připravovat na soudní jednání, pomáhat s psaním životopisů a zajišťovat další příjmy. Výsledkem bývá dohodnutí kompromisů, snížení splátek, zastavení exekucí a soudních nařízení a konsolidace dluhů.

Asterie funguje zároveň i jako pracovní agentura, která je schopná hledat svým klientům práci jak v ČR, tak v zahraničí. Je ale s podivem, jak málo lidí je ochotno si vzít druhou práci. Pro porovnání – v České republice má jen 9 % lidí (ve finanční tísni) 2 zaměstnání, kdežto v Německu více jak 80 %!

Proto se Asterie rozhodla zvýhodnit ty, kteří to myslí s oddlužením vážně. Od 11. ledna letošního roku upravila podmínky při uzavření smlouvy, které jsou pro klienty výhodnější. Ve zkratce lze říci, že klient, který bude schopný do sedmi dnů uhradit první splátku v minimální výši 6 000 Kč, přejde automaticky do nejvýhodnější cenové varianty, to znamená, že ze své první splátky zaplatí za služby Asterii pouze 10 %.

Chcete-li vědět o oddlužení více, navštivte webové stránky Asterie.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce