Knihkupectví Barvič a Novotný – Knihy pro Vás

Datum: 19.01.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 484

Knihy tu jsou již řadu století, ale v posledních letech je pomalu vytlačuje internet a televize. Knihy mají dlouholetou tradici a přinášejí nám kusy historie, ale i budoucnosti.

knihy
knihy
Levné knihy

Knihy tu jsou již řadu století, ale v posledních letech je pomalu vytlačuje internet a televize. Knihy mají dlouholetou tradici a přinášejí nám kusy historie, ale i budoucnosti. Díky knihám se můžeme dozvědět více o sobě samotných, můžeme se zabavit ve volných chvílích, ale i třeba zkrátit chvíli nudy. Knihy nás mohou doprovázet na cestách, v nemocnici, když máme úraz, nebo třeba po večer, když nemáme co dělat. Kouzlo knih spočívá v tom, že se můžeme kdykoliv vrátit ke své oblíbené pasáži, že svoji oblíbenou knihu můžeme mít kdekoliv a nepotřebujeme k jejímu přečtení ani elektřinu, ani internet, ani mobilní signál. Přemýšlíte o koupi nové knihy? Ať už hledáte beletrie pro děti a mládež, či dospělé, naučnou literaturu, učebnice a odbornou literaturu, nebo třeba knihy o krtečkovi, tak je tu právě pro Vás internetový obchod Barvič a Novotný. Knihkupectví Barvič a Novotný Vám nabízí například knihy z beletrie, světové bestsellery, odborné publikace, regionální tituly, výpravné dárkové obrazové publikace, úplná znění zákonů, zákoníky, právnické a ekonomické knihy, učebnice cizích jazyků, slovníky, knihy o sportu, dětské publikace, leporela, pohádky, mapy, průvodce, autoatlasy, a mnoho dalších druhů knih od českých i zahraničních autorů.
Hledáte knihu svého srdce? Pak neváhejte a navštivte internetový obchod Barvič a Novotný, který Vám přináší desítky knih z celého světa. Dříve jste museli obcházet desítky knihkupectví pro nalezení knihy, kterou jste hledali. Nyní stačí navštívit web internetového obchodu Barvič a Novotný a vybrat si Vaše oblíbené knihy. Při nákupu z Knihkupectví Barvič a Novotný získáte jako neregistrovaný zákazník slevu 10%, při registraci bude sleva 12%, samozřejmostí jsou i různé akce pro naše zákazníky.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce