Knihkupectví Barvič a Novotný – Knihy pro Vás

Datum: 19.01.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 512

Knihy tu jsou již řadu století, ale v posledních letech je pomalu vytlačuje internet a televize. Knihy mají dlouholetou tradici a přinášejí nám kusy historie, ale i budoucnosti.

knihy
knihy
Levné knihy

Knihy tu jsou již řadu století, ale v posledních letech je pomalu vytlačuje internet a televize. Knihy mají dlouholetou tradici a přinášejí nám kusy historie, ale i budoucnosti. Díky knihám se můžeme dozvědět více o sobě samotných, můžeme se zabavit ve volných chvílích, ale i třeba zkrátit chvíli nudy. Knihy nás mohou doprovázet na cestách, v nemocnici, když máme úraz, nebo třeba po večer, když nemáme co dělat. Kouzlo knih spočívá v tom, že se můžeme kdykoliv vrátit ke své oblíbené pasáži, že svoji oblíbenou knihu můžeme mít kdekoliv a nepotřebujeme k jejímu přečtení ani elektřinu, ani internet, ani mobilní signál. Přemýšlíte o koupi nové knihy? Ať už hledáte beletrie pro děti a mládež, či dospělé, naučnou literaturu, učebnice a odbornou literaturu, nebo třeba knihy o krtečkovi, tak je tu právě pro Vás internetový obchod Barvič a Novotný. Knihkupectví Barvič a Novotný Vám nabízí například knihy z beletrie, světové bestsellery, odborné publikace, regionální tituly, výpravné dárkové obrazové publikace, úplná znění zákonů, zákoníky, právnické a ekonomické knihy, učebnice cizích jazyků, slovníky, knihy o sportu, dětské publikace, leporela, pohádky, mapy, průvodce, autoatlasy, a mnoho dalších druhů knih od českých i zahraničních autorů.
Hledáte knihu svého srdce? Pak neváhejte a navštivte internetový obchod Barvič a Novotný, který Vám přináší desítky knih z celého světa. Dříve jste museli obcházet desítky knihkupectví pro nalezení knihy, kterou jste hledali. Nyní stačí navštívit web internetového obchodu Barvič a Novotný a vybrat si Vaše oblíbené knihy. Při nákupu z Knihkupectví Barvič a Novotný získáte jako neregistrovaný zákazník slevu 10%, při registraci bude sleva 12%, samozřejmostí jsou i různé akce pro naše zákazníky.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce