Rybářské potřeby online, e-shop CARP-SHOP.cz

Datum: 19.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 523

Nakupujte na internetu rybářské potřeby ještě dnes.


Rybářské potřeby online, e-shop CARP-SHOP.cz

Nakupujte na internetu rybářské potřeby ještě dnes. Rybářský e-shop CARP-SHOP.cz Vám nabízí široký sortiment se skladovými zásoby, kompletní poradenství, kvalitní servis a ty nejnižší internetové ceny na českém trhu.
Internetový obchod CARP-SHOP.cz nabízí svým návštěvníkům v přehledném menu stovky rybářských produktů zaměřené na tuzemské rybaření s důrazem na rybolov kaprů. Naše nabídka zahrnuje jak levnější sortiment pro začátečníky, tak i speciální rybářské potřeby pro ty nejnáročnější klienty. Hlavním záměrem je nabídnout kompletní servis tak, abyste v našem rybářském e-shopu mohli nakoupit vše potřebné pro Vaše rybaření najednou.
Internetové rybářské potřeby CARP-SHOP.cz Vám nabízí velkou řadu doplňků - od háčků, bižuterie a olova přes esence, boilies až po příslušenství pro Vás – přístřešky, lehátka či křesla a sedačky k vodě. Nejvíce rybářských potřeb za zajímavé internetové ceny pak najdete především v kategoriích pruty, navijáky a vlasce či tašky, batohy a obaly na rybářské pruty. Na pravidelné aktualizování a vybírání těch nejlepších dodavatelů v těchto oblastech, se můževe v našem e-shopu rybářských potřeb, spolehnout.
V našem e-shopu CARP-SHOP.cz samozřejmě platí všechny standardy při online nakupování. Platba je možná dobírkou, hotově v Brně nebo bezhotovostním převodem na bankovní účet. Vybrané zboží k Vám poté dopravíme dle Vašeho výběru, buď pomocí PPL nebo dobírkové služby České pošty. Při objednávce nad 3.000,- Kč pak neúčtujeme poplatky za balík ani dobírku.
Pokud Vás nabídka našich rybářských potřeb zaujala, navštivte ještě dnes náš rybářské e-shop CARP-SHOP.cz a nakupujte rybářské zboží výhodně za internetové ceny na jednom místě. V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o spolupráci, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

CARP-SHOP.cz
Brno 613 00
Černopolní 1
telefon: +420 731 101 449
carp-shop@carp-shop.cz
www.carp-shop.cz

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce