Plastická chirurgie Praha – špičkové pracoviště estetické chirurgie

Datum: 19.01.2010 Autor: furetka Přečteno: 748
/images/clanky/1263905689_divka-s-orchidei.jpg

V současné době estetické operace či podobné zákroky nejsou ničím výjimečným a přestávají být pouze výsadou VIP celebrit, pro které je perfektní vzhled součástí jejich profese. Plastická chirurgie již není vnímána jenom jako lékařský obor, který dokáže odstranit a napravit výrazné tělesné deformace, bránící plnohodnotnému životu. Stále častěji spíše jen upravuje a koriguje naše sice funkční, ale ne zcela esteticky dokonalé tělesné partie.

Zvětšení prsou
Modelace prsou
Operace nosu

Také uvažujete o vylepšení svého vzhledu pomocí operace? Pokud očekáváte od svého plastického chirurga nejen znalosti, profesionální zručnost a odbornost, ale i to, že vás ochotně vyslechne, vysvětlí, poradí a doporučí způsob řešení vašeho problému, pak navštivte kliniku Plastická chirurgie Praha.

Plastická chirurgie Praha je privátní, moderně vybavená klinika, která se zaměřuje na všechny běžné zákroky z oblasti plastické a estetické medicíny. Mimo jiné provádí chirurgické zákroky, jako je například liposukce, zvětšení, zmenšení či modelace prsou, plastická operace čela, nosu, uší, očních víček, celkový facelift, operace břicha, paží a další zákroky.

Pracoviště je špičkově technicky a přístrojově vybaveno, k dispozici je velký operační sál a dva menší zákrokové sály, rovněž ambulantní a lůžková část. Pacientům slouží moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, WC, televizí a telefonem. Pooperační péče na lůžkovém oddělení s nepřetržitou lékařskou službou splňuje ta nejpřísnější kriteria.

Kliniku vede MUDr. Tomáš Doležal, který se dlouhodobě věnuje oboru plastické chirurgie a patří ke špičkovým odborníkům v tomto oboru nejen v České republice ale i v zahraničí. Absolvoval odborné stáže v USA, Anglii, Rakousku, Německu a Řecku. V roce 1999 přednášel na světovém kongresu plastické chirurgie v USA a v roce 2003 v Austrálii. Je spoluautorem knihy Chirurgie pro krásu (1999) a jako výtvarník se svými ilustracemi podílel na mnoha odborných publikacích.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce