Skartovačka Vám odstraní bezpečně dokumenty

Datum: 18.01.2010 Autor: Karel Přečteno: 525

Vybírejte a nakupujte kvalitní a oblíbené magnetické tabule i keramické tabule nejen do Vaší kanceláře. Naše tabule by neměly chybět v žádné kanceláři. Máme magnetické tabule i keramická tabule v široké nabídce, kde si určitě vyberete i Vy.

Magnetická tabule pro popis stíratelným fixem. Magnetická tabule má bílý lakovaný povrch.

 

magnetická tabule
skartovačka
kartuše


Magnetická tabule má odkládací lištu. Je bezúdržbová díky mazání za sucha. Lze ji využít jako promítací plochu. Stylový hliníkový rám s možností dvoubarevného výběru rohů.

Skartovací stroje si kromě velkých firem pořizují čím dál víc i běžní uživatelé do domácnosti. Právě dle vyžadované kapacity můžeme skartovací stroje rozdělit na malé (vhodné do domácnosti), střední (vhodné do kanceláří) a velké (skartovací stroje pro celá patra nebo dokonce pro centrální skartaci). Dle stupně utajení skartovaných materiálů musí skartovací zařízení splňovat podmínky udané NBU. Před koupí skartovacích strojů je vhodné zvážit, jestli budeme potřebovat skartovat také kovové sponky, CD a DVD nebo plastové karty.
U nás naleznete široký sortiment skartovaček a skartovacích strojů se zárukou. Skartovací stroj, skartovačky se stupněm utajení naleznete v popisu. Vhodný pro umístění pod pracovní stůl - vstup papíru zepředu. Řezací mechanizmus zpracuje i náhodně vložené sponky ze sešívačky nebo kreditní karty. Skartovačka má bezprašný provoz a pohodlnou obsluhu.

Naší prioritou se stala i výroba renovovaných cartridgí, novinkou renovací jsou také kompatibilní cartridge, v jejichž případě nemusíte dodávat prázdnou kazetu.
Renovace cartridgí probíhá na zcela novém, moderně vybaveném pracovišti a žádná kazeta od nás neodejde netestována. U nás najdete velký výběr kartuše.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce