Free stahovani z Share-rapid.com

Datum: 15.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 803

Hledáte web, odkud můžete zcela zdarma stahovat oblíbené písničky, hry či filmy? Chcete mít nejnovější programy zcela zdarma u sebe v PC bez nutnosti jejich pracného hledání? Chcete se podělit s ostatními třeba o fotky z dovolené? Pak je tu pro Vás Share-rapid.com. Maximální velikost jednoho souboru je 1 GB, celkový počet souborů není omezen.  


Free stahovani z Share-rapid.com

Share-rapid.com Vám umožňuje i sdílení Vašich souborů s Vašimi přáteli, pokud se Vaše soubory stanou často stahovanými, tak můžete získat zajímavé odměny. Share-rapid.com. Vám nabízí také možnost fulltextového vyhledávání v uložených souborech. Nejdůležitější pro soubory, které nahrajete na web je, aby tam byly uloženy co nejdéle. Většina free serveru na stahování po určitém čase maže uložené soubory. Jenže Share-rapid.com si cení svých návštěvníků a proto Vám dává záruku, že při každém stáhnutí souboru se jeho délka uložení prodlouží o třicet dní. Pokud tedy nahrajete nějaké video z oslavy a jednou za třicet dní si ho někdo stáhne, tak máte jistotu, že u nás bude navždy. Share-rapid.com je free server, z kterého můžete zcela zdarma stahovat nejrůznější programy, hry, videa, filmy, hudební klipy, fotky, dokumenty, aplikace pro mobil, prostě cokoliv Vás napadne. A při stahování můžete vyhrát ještě zajímavé odměny. Například v současnosti běží na Share-rapid.com soutěž o 2500 kč (100 eur) a jediné co musíte udělat je, že pošlete sms s textem do soutěže. Pokud Vaše sms dorazí ve výherním pořadí (50, 100 či třeba 200 sms), tak automaticky získáte odměnu. V případě že nedorazí jako výherní sms, tak nezoufejte, Share-rapid.com Vám dá odměnu v podobě navýšení limitu pro stahování například o 99 Giga. Pokud využijete našeho free stahování, tak budete mít jistotu, že Vaše oblíbené věci budete mít na dosah ruky, ať budete kdekoliv. S Share-rapid.com můžete být i v Číně a vždy si můžete stáhnout například nejnovější fotky Vašich příbuzných zcela zdarma.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce