Kulina.cz – Fondue

Datum: 11.01.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 527

Fondue je ohřívaná mísa, která se původně plnila dvěma druhy sýrů, vínem a troškou mouky. Mísa Fondue se dávala doprostřed stolu a tak si mohl každý host na vidličku nabrat chléb a sám si ho v rozpuštěném sýru s vínem obalovat.

Nádobí na vaření (Emile Henry)
Fondue
Fondue

Fondue je ohřívaná mísa, která se původně plnila dvěma druhy sýrů, vínem a troškou mouky. Mísa Fondue se dávala doprostřed stolu a tak si mohl každý host na vidličku nabrat chléb a sám si ho v rozpuštěném sýru s vínem obalovat. Tato \"ohřívaná sýrová mísa\" vznikla ve Švýcarsku v 18 století, kdy suroviny na výrobu fondue (sýr a víno) měla každá průměrná domácnost a samotná Fondue byla vytříbenou pochoutkou.
V současnosti se tato tradice začíná postupně obnovovat a proto Vám Kulina.cz přináší nabídku kotlíků a různého náčiní na Fondue. Kulina.cz ctí tradici a proto nabídka Fondue mís má klasické tvary. Existují tři druhy Fondue. Sýrové Fondue je připracováno z bílého vína, ve kterém je rozpuštěný sýr, ochucený pepřem, někdy česnekem a muškátem, malým množstvím třešňového likéru, vše dle potřeby zahuštěno škrobem. Během stolování se kameninová nádoba s touto masou nachází uprostřed stolu nad malým lihovým hořákem. Dále existuje fondue z masa a ryb, které jsou ve většině případů obměnou klasického sýrového fondue. Ať už hledáte fondue na sýr, nebo na maso či ryby, tak v e-shopu Kulina.cz máte jistotu, že naleznete vše potřebné. Nabídka zboží pro Fondue sahá od Fondue sady Allegro přes klasické kotlíky, hořlavé pastě a vidličkám na Fondue.
Ať už hledáte nádobí na fondue, či vidličky na samotné ochutnávání tohoto pokrmu, tak v internetovém obchodě Kulina.cz máte jistotu, že vše požadované naleznete. Internetový obchod Kulina.cz nabízí svým zákazníkům ty nejnižší možné ceny a nejvyšší kvalitu, to vše k maximální spokojenosti zákazníků. Fondue má dlouhou tradici a díky e-shopu Kulina.cz začíná tato tradiční švýcarská pochoutka pronikat i k nám.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce