Doplňky stravy

Datum: 11.01.2010 Autor: prirodnicestou Přečteno: 718

Zdravá strava nepochybně souvisí se zdravím životním stylem. V současné době si to lidé čím dál více uvědomují a začínají se podle toho chovat. Dodržují nejen stanovený denní režim, ale také dbají o svůj vzhled.

Doplňky stravy
Přírodní léčba
Eurona

Chodí na čerstvý vzduch a užívají si každou minutu, dokonce aktivně sportují. Pravidelně se zdravě stravují. Samozřejmě nezapomínají ani na pitný režim. Konzumují nejrůznější vitamíny, minerální či přírodní bylinné preparáty. Díky tomu že respektují zásady zdravé stravy, mohou se vyhnout některým zdravotním komplikacím či nemocem.

Především se snaží plnit následující zásady zdravé stravy:

− Za žádných okolností se nikdy nepřejídají.
− Jednou týdně si jdou do fitness centra zacvičit.
− Pojídají menší porce jídla.
− Vychutnávají si každé sousto.
− Každý den si dopřejí nějakou tu zeleninu či ovoce.
− Konzumují jak mléčné výrobky, tak i libové maso či celozrnné pečivo.
− Nekouří a omezují konzumaci alkoholu.
− Připravují pokrmy z rostlinného oleje.


Doplňky stravy

Doplňky stravy jsou v podstatě přírodní léčivé preparáty, které se prodávají nejen v lékárně, ale i v prodejnách zdravé výživy a dalších obchodech. Obsahují nejrůznější vitamíny, minerály, aminokyseliny, vlákninu, bylinné výtažky a jiné důležité látky, které oplývají nutričním či fyziologickým účinkem.
Doplňky stravy se zpravidla přidávají do některých potravin, jako např. do nápojů a mléčných výrobků apod. Působí velice příznivě a dodávají lidskému organismu patřičné množství živin.
Obvykle se dají sehnat ve formě tablet či kapslí. Také jsou nabízeny v podobě tekuté či práškové. Na trhu existují nejrůznější doplňky stravy. Zejména jsou to přípravky určené pro pohybové ústrojí, které se užívají při potížích kloubů, zad či artrózy. Dále jsou to preparáty, které dodávají tělu nejen energie, ale také ovlivňují samotnou tělesnou konstituci. Běžně se jedná o přípravky proti nachlazení či chřipce, jako jsou např. vitamíny či minerály. Mohou to být kupříkladu přípravky proti nadváze či padání vlasů atd.

Ekologická drogérie

Ekologická drogérie prodává tzv. ekologické produkty, které nezatěžují životní prostředí a zároveň neškodí lidskému organismu. Tyto ekologické výrobky vůbec neobsahují formaldehydy, chlór, perboráty či fosfáty.
Ekologická drogérie nabízí stoprocentní odbouratelné výrobky, které jsou velice výhodné a praktické, neboť se v průběhu několika málo dní sami rozloží ve vodě na přírodní složky. Jsou daleko levnější a nedráždí sliznici, příjemně voní.
Ekologická drogérie nabízí široký sortiment hygienických pomůcek, toaletních potřeb, čisticích prostředků, vlasové kosmetiky, tělové kosmetiky. V nabídce jsou také prostředky na nádobí či na praní, bylinné krémy, čistící a ošetřující přípravky, bio mýdla, masážní oleje, přírodní repelenty apod. V ekologické drogérii si určitě vybere každý.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce