Bonatex.cz - Povlečení z hladké bavlny

Datum: 11.01.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 554

Spí se Vám v noci těžko? Máte noční můry? Neustále se převalujete? Možná to bude tím, že máte špatné povlečení.

Povlečení z hladké bavlny
Povlečení z hladké bavlny
Krepové povlečení

Spí se Vám v noci těžko? Máte noční můry? Neustále se převalujete? Možná to bude tím, že máte špatné povlečení. Pokud tedy hledáte jiné povlečení, lepší a krásnější, tak je tu Bonatex.cz se svojí nabídkou Povlečení z hladké bavlny.
Povlečení z hladké bavlny je vyrobeno ze 100% bavlny bez příměsí. Tato bavlna zaručuje barevnost a rozměrovou stálost povlečení. Kvalitně vypracované zipové, nebo knoflíkové uzávěry přinášejí absolutní komfort ve vaší posteli. Takže se již nikdy nemůže stát, že byste se v noci budili a byli celý doškrábaní od povlečení, které je drsné a hrubé. Všechny noční můry naráz zmiznou, protože v povlečení z hladké bavlny z internetového obchodu Bonatex.cz budete spát jako princezna v bavlnce. Snili jste o tom, že budete král či královna? O tom, že budete mít desítky poddaných a sluhů, které Vám vyplní každé přání? Snili jste o tom, jaké by to bylo mít svůj zámek? Pokud ano, tak vězte, že i králové začínali postupně, a prvním krokem je mít královské povlečení z hladké bavlny. Ve vašem prvním kroku Vám pomůže internetový obchod Bonatex.cz s nabídkou povlečení z hladké bavlny.
Povlečení z hladké bavlny může mít několik velikostí, buď existuje standardní, tj. povlečení na jednolůžko, které je tvořeno povlakem na polštář (70x90cm) a povlakem na přikrývku (140x200cm). Nebo povlečení prodloužené, které má pouze delší povlak na přikrývku (140x220cm). Další variantou je francouzské povlečení z hladké bavlny, které je tvořeno dvěma povlaky na polštář a jedním povlakem na přikrývku (200x220cm). Poslední variantou je francouzské prodloužené povlečení na dvojlůžko, tedy dvakrát povlak na polštář a jedenkrát povlak na přikrývku (200x240cm). Pokud tedy hledáte povlečení z hladké bavlny, pak je tu pro Vás e-shop Bonatex.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce