Bonatex.cz - Povlečení z hladké bavlny

Datum: 11.01.2010 Autor: webcomfort Přečteno: 592

Spí se Vám v noci těžko? Máte noční můry? Neustále se převalujete? Možná to bude tím, že máte špatné povlečení.

Povlečení z hladké bavlny
Povlečení z hladké bavlny
Krepové povlečení

Spí se Vám v noci těžko? Máte noční můry? Neustále se převalujete? Možná to bude tím, že máte špatné povlečení. Pokud tedy hledáte jiné povlečení, lepší a krásnější, tak je tu Bonatex.cz se svojí nabídkou Povlečení z hladké bavlny.
Povlečení z hladké bavlny je vyrobeno ze 100% bavlny bez příměsí. Tato bavlna zaručuje barevnost a rozměrovou stálost povlečení. Kvalitně vypracované zipové, nebo knoflíkové uzávěry přinášejí absolutní komfort ve vaší posteli. Takže se již nikdy nemůže stát, že byste se v noci budili a byli celý doškrábaní od povlečení, které je drsné a hrubé. Všechny noční můry naráz zmiznou, protože v povlečení z hladké bavlny z internetového obchodu Bonatex.cz budete spát jako princezna v bavlnce. Snili jste o tom, že budete král či královna? O tom, že budete mít desítky poddaných a sluhů, které Vám vyplní každé přání? Snili jste o tom, jaké by to bylo mít svůj zámek? Pokud ano, tak vězte, že i králové začínali postupně, a prvním krokem je mít královské povlečení z hladké bavlny. Ve vašem prvním kroku Vám pomůže internetový obchod Bonatex.cz s nabídkou povlečení z hladké bavlny.
Povlečení z hladké bavlny může mít několik velikostí, buď existuje standardní, tj. povlečení na jednolůžko, které je tvořeno povlakem na polštář (70x90cm) a povlakem na přikrývku (140x200cm). Nebo povlečení prodloužené, které má pouze delší povlak na přikrývku (140x220cm). Další variantou je francouzské povlečení z hladké bavlny, které je tvořeno dvěma povlaky na polštář a jedním povlakem na přikrývku (200x220cm). Poslední variantou je francouzské prodloužené povlečení na dvojlůžko, tedy dvakrát povlak na polštář a jedenkrát povlak na přikrývku (200x240cm). Pokud tedy hledáte povlečení z hladké bavlny, pak je tu pro Vás e-shop Bonatex.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce