Půjčka na Vánoce? Litujte, povánoční slevy jsou zde!

Datum: 09.01.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 592

Stejně jako každý rok i letos všechny obchody bez vyjímky vyprodávají své sklady a nasazují velmi vyrázné slevy. Přesvědčit se o to můžeme takřka v každém nákupním centru, kde nás obchodníci lákají plakáty slibujícími výrazné slevy – letos se můžeme setkat s 50% až 70 %.

Nebankovní půjčky
Půjčky bez ručitele
Půjčky ihned

K nákupu nepotřebujete žádné půjčky ihned – vystačíte si s výplatou nebo s tím, co zůstalo po Vánocích. Nejvýraznější pokles zákazník pocítí konkrétně u elektroniky. Prodejny Datart přicházejí až s 70%. Stejně tak tomu je i u Euronics, kde nabízejí vybrané zboží až o 50% levněji. Tyto výhodné nabídky se samozřejmě netýkají jen elektroniky, ale zasáhnuli i obchody s oblečením, kosmetikou a obuví. Pokud plánujete nákup oblečení na jaro a léto již nyní, můžete využít lákavé nabídky C&A. Zákazníkům nyní nabízejí více než poloviční slevy na veškerý sortiment zboží. Stejně se zachovali i prodejci Kenvelo nebo New Yorker. Pozadu nezůstávají ani velké hypermarkety. V prodejnách Tesco nakoupíte celou první polovinu ledna se slevou až 70%. Slevy jsou letošní rok na tolik výrazné a lákavé, že jistě lituje nejeden klient, který na nákup vánočních dárků využil nebankovní půjčky. Při nákupech si ovšem musí zákazník dát pozor. Častým trikem obchodníků je tvrzení, že se na slevněné zboží nevztahuje záruka. Toto ovšem není pravda – pokud není zákazník před nákupem informován o tom, že se jedná o poškozené zboží nebo zboží bez záruky, reklamace je možná jako u zboží bez slevy. Samotná sleva není důvodem k vypršení záruky. Nový rok nebyl jen ve znamení slev v obchodech, ale i změn v finančním světě, který s nakupováním úzce souvisí. Od nového roku klienti několika bank mají nově možnost požádat si o půjčky bez ručitele – jedná se o možnost získání peněz bez nutnosti zastavovat svůj osobní majetek. Ať již se rozhodnete pro nové tričko nebo půjčku, je jasné že vás to vyjde mnohem levněji než před Vánocemi.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce