Mafia 2

Datum: 08.01.2010 Autor: Martin Bartoš Přečteno: 759

Mafia 2 je velmi očekávaným pokračováním české, akční hry Mafia. Hra půjde ve stopách prvního dílu a bude klást velký důraz na děj, přestřelky a automobilové honičky. Měla by současně vyjít v prvním kvartálu letošního roku na PC, PS3 a XBOX 360.

Mafia 2
Mafia 2 příběh
Mafia 2 wallpapers

Děj Mafie 2 se bude odehrávat ve fiktivním americkém městě, Empire City na přelomu 40. a 50. let dvacátého století. Hlavní postavou příběhu bude sicilský přistěhovalec Vito Scaletta, který se snaží prostřednictvím zločinu a kriminality uniknout z nuzných poměrů.

Město, kde se bude vše odehrávat, se jmenuje, Empire City a mělo by se rozprostírat na ploše 16 km2. Protéká jím řeka a má dvacet čtvrtí se specifickou architekturou. Tvůrci se snaží také o to, aby město bylo více dynamické a žilo vlastním životem.

Ve hře bude možné řídit cca 60 automobilů vytvořených podle reálných předloh. Vozidla budou mít deformační model, díky němuž bude možné je poškodit nebo dokonce zničit. Stejně tak zbraně jsou vytvořeny podle reality a na rozdíl od prvního dílu Mafie, bude ve druhé kladen mnohem větší důraz na souboje muže proti muži.

Mafia 2 poběží na nejnovějším vlastním enginu s podporou fyzikálních efektů, který umožní plynule (tj. bez loadingu) přecházet mezi exteriéry a interiéry, demolovat prostředí i objekty a spoustu dalších efektů. Velký důraz tvůrci kladou také na hudební doprovod, který je zčásti licencovaný a měl by zahrnovat více než 100 dobových písní. Na jeho zrodu se podílel i český symfonický orchestr.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce