Koncepty.cz

Datum: 06.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 828

To že se každý správný chlap se zajímá o auta to je jasné, ale zajímají se o ně i ženy? Milují i ženy pach spálené gumy od pneumatik, či těžko kontrolovatelný výkon motoru s dvojitým přeplňováním?

Na tuto otázku bych si musel odpovědět nejspíše celým článek, na jehož konci by jistě byl zajímavý poznatek, k čemu jsem došel. Jenže proč vlastně rozlišovat tyto dva tábory? Vždyť všichni dohromady mají stejný zájem a tím jsou auta. Ano ty „smradlavá“ vozítka, která se na našich českých silnicích prohání rychlostí, která daleko převyšuje povolené limity.

 


Koncepty.cz

Jenže lidé co milují rychlá a netradičně vypadající auta neřeší, jak s nimi kdo jezdí, ale jak vypadají, kolik koní mají pod kapotou, jaké mají jízdní vlastnosti apod. To nás přivádí k tomu, odkud vlastně konstruktéři těchto vozů získávají své poznatky důležité k vytvoření nového vozu?
Prvním nápadem jsou takzvané koncepční vozy, či jestli chcete prototypy. Tyto modely aut se vyznačují technologiemi, které se v sériových autech ještě dlouho neobjeví a oplývají také často futuristickým designem, za kterým by se jistě každý na ulici otočil. Koncepty jsou většinou největšími hvězdami světových autosalónů, které se každoročně pořádají například v Los Angeles, Tokiu, či nejblíže nám Čechům v švýcarské Ženevě.
Svět konceptů a prototypů je jistě velmi zajímavým pohledem na počátky našich oblíbených modelů. Na konceptech je vidět jakým směrem se pravděpodobně budou automobilky v nejbližších letech objevovat. Každý motoristický nadšenec ví všechny výkonové parametry svého oblíbeného vozu, ale ví také, z jakých koncepčních vozů byly použity prvky potřebné na jeho oblíbený automobil?
Právě o koncepční vozy a prototypy se zajímá internetový magazín s příznačným názvem Koncepty.cz. Každý týden vychází dva články týkající se nových konceptů, které byly zrovna zčerstva představeny světu na některém ze světových autosalonů, nebo které byly v minulosti velmi významnými kroky ve vývoji jednotlivých modelů a celých automobilek. V současné době se nachází na magazínu Koncepty.cz skoro 80 článků, takže se čtenáři mají neustále co číst.
Autorem je skoro vystudovaný student maturitního oboru týkajícího se aut, takže moc dobře ví, o čem píše, takže články nejsou jen balastem a dat převzatých ze zdrojů. Články mají svoje klady i zápory, ale vždy jde o kvalitní náhled člověka, který svému oboru rozumí.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce