Dívčí blog o kráse a módě

Datum: 06.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 819

Dívky celého světa spojte se!  „Ráno vstanu a bolí mě za krkem. Celý den jsem smutná z toho, že jsme se rozešli s mým klukem, kvůli naprosté hlouposti. Nesedí mi outfit, který se mi tak líbil…“


Dívčí blog o kráse a módě

Nebo takhle…

„Ráno vstanu, a moje únava ze včerejšího dne je ta tam. Je mi báječně, i když nejsem s přítelem…Mám své přátele!  Na internetových stránkách jednoho butiku, jsem si koupila báječný kabát, ve kterém se cítím pohodlně a svá.“


Naše stránka Girlie.cz, Vám dovede poradit a podsunout pár rad a typů, z našich i Vašich osobních zkušeností. Řešíme tu holčičí věci, o kterých by si mělo čas od času přečíst něco málo i to druhé pokolení. Fungujeme jako permanentní poradna a „tipárna“ pro dívky, které jsou nerozhodné, hledají inspiraci nebo se chtějí něco nového dozvědět. Fungujeme na bázi dívčích časopisů, ale zadarmo a na dnes všudy přítomném internetu.

NOVĚ otevíráme internetovou poradnu na jakékoliv téma. Když budeme moci, můžeme pomoci. Od zatloukání hřebíků až po různé emocionální obtíže, do kterých se člověk může dostat a často dostává. Budou zde i rady od profesionálů z řad kadeřníků, kosmetiček a stylistů. S Vaším s volením, které Vám odešleme s potvrzovacím emailem o přijetí a co nejrychlejší vyřízení, Vám přijde i žádost o to, abychom mohli uveřejnit Váš problém. Tímto se sami budete podílet na tvorbě naší webové stránky Girlie.cz a třeba také pomáhat ostatním s jejich problémy. Nemusíte se bát mluvit o svých problémech nebo jenom požádat o radu.

Pro ty, kteří rádi čtou, je zde přidáván po dílech internetový román. Jestliže si k němu budete chtít poslechnout pohodovou hudbu, zanecháme Vám pár tipů a odkazů na různé koncerty nebo jenom hudební a taneční akce.

Girlie.cz je mladým, ale zkušeným severem, nabitý mořem informací. Jsme plni novinek a vychytávek, které Vám ještě za tepla předáváme. Navštivte naši stránku stvořenou pro dívky a slečny, které se o sebe chtějí starat, nebo se jenom dozvědět plno informací o módních trendech, zdraví a kráse. Girlie.cz je serverem, který bude Vaším přítelem.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce