Lascivní.cz

Datum: 06.01.2010 Autor: Antorr Přečteno: 875

Co dělat při zimních studených večerech jiného, než se věnovat své druhé polovičce a trávit tyto časy v posteli dováděním?


Lascivní.cz

Jenže bohužel naše každodenní povinnosti nám nedovolují být celé dny v postýlce a užívat si sexuálních hrátek. Tak proč si o nich aspoň nepřečíst, když jste v práci, či se jen nudíte, nebo hledáte trochu inspirace?
Každý z nás jistě má své „zdroje“ odkud čerpá svoje inspirace, nápady ohledně erotických hrátek. Někdo má rád pornofilmy, někdo časopisy, které jsou běžně k dostání na trafikách. Ale někteří rádi čerpají informace z internetových webů zabývajících se touto tématikou. A nemusí se jednat pouze o portály, které obsahují tisíce erotických povídek. Může se jednat i o magazíny, které jsou na výši a bez větších vulgarit dokážou svým čtenářům dát trochu inspirace, či je lehce navnadit na tu lascivní náladu, které není nikdy dost.
Pro tento účel vzniknul internetový magazín Lascivní.cz, který se bude snažit přinášet zajímavé tipy ze sexuálního života, rady ohledně vztahů a vlastně celkového soužití dvou partnerů. Projekt brzy vyroste a stane se z něj konkurenční magazín pro všechny ostatní portály s podobnou tématikou (tedy ne že by jich bylo tolik). Jistě ale nabídne svým čtenářům jiný pohled na sexuální hrátky a třeba i některým odvážnějším poradí jak si svůj život okořenit nějakými zajímavými praktikami.
V nejbližší době se v tomto vzrušujícím magazínu budou objevovat recenze různých erotických hraček, či pomůcek. O zajímavý obsah tedy nebude určitě nouze. Jistě si tento mladý a lascivní magazín najde své fanoušky a pravidelné čtenáře, přeci jenom skoro každý miluje sex a mazlení ve všech jejích podobách.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce