Kriminalita roste. Rozrůstá se i portál krimidoma.cz

Datum: 05.01.2010 Autor: Petr Jeník Přečteno: 861

Velmi rychle se rozrůstající internetový portál krimidoma.cz věnovaný každodennímu zpravodajství o kriminalitě ze všech měst a obcí v České republice se dále rozšiřuje. Po přidání fotogalerie dopravních nehod a informacích o osobách hledaných policií, dostávají čtenáři těchto stránek další možnost, jak se ještě lépe zorientovat v nepřeberném množství krimi zpravodajství z jejich města.

http://www.krimidoma.cz
http://www.krimidoma.cz
http://www.krimidoma.cz

Stránky krimidoma.cz se totiž rozrostli o téměř 70 nových stránek. Každá z těchto stránek je věnovaná konkrétnímu městu. Například na stránkách www.praha.krimidoma.cz je možné najít aktuální krimi zpravodajství právě z Prahy. A jak již bylo řečeno, totéž platí pro všechna větší, chcete-li okresní města. Každé toto město má svou vlastní stránku.
Stránky krimidoma.cz se tak ještě více přiblížily svým čtenářům. Chcete vědět, co se děje třeba v Pardubicích? Stačí do internetového prohlížeče napsat www.pardubice.krimidoma.cz .
Jednoduché, přehledné a funkční. A jak tento krok okomentoval tvůrce stránek: „Chtěli jsme se co nejvíce přiblížit čtenářům. Ti chtějí vědět, co se děje právě v jejich městě. Lidi z Chebu příliš nezajímá, co se děje v Ostravě a naopak,“ uvedl.
A proč právě krimi zpravodajství? Proč ne třeba kultura nebo sport? „Smrt na silnicích, krádeže, vraždy, znásilnění či podvody není sice nic krásného, ovšem podle mého názoru je nutné informovat veřejnost o tom, co se v jejich okolí děje. V rámci prevence to dělají i sami policisté. Když pak každodenní informace o tragédiích na silnicích přimějí lidi dávat si při řízení větší pozor, má to smysl.“
Totéž podle něj platí třeba i informacích o podvodech, které jsou také na denním pořádku. „Není den, abychom nepsali o podvodu na seniorech. Podvodník se pod nějakou záminkou vetře do jejich přízně, senior jej pustí do svého bytu a nakonec přijde o veškeré naspořené peníze. Píše se o tom každý den. Přesto se to stále děje. Psát o tom je však jediná možnost, jak lidi varovat. Budeme v tom tedy pokračovat.“

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce