Euro Truck Simulator

Datum: 03.01.2010 Autor: Martin Bartoš Přečteno: 998

Web věnovaný hře Euro Truck Simulator. Máte rádi trucky? Rádi hrajete hry na počítači? Navštivte náš web, kde se dozvíte nejen mnoho nejen o výborném simulátoru z dílen českých vývojářů SCS Software Euro Truck Simulator, ale i dalších „truckových hrách“. Navíc je na webu umístěna rozsáhlá download sekce, plná přídavků do hry ETS jako jsou: trucky, návěsy, módy, mapy atd.
 

Euro Truck Simulator
Trucky ke stažení
Módy ke staženíEuro Truck Simulator (ETS) je simulátor řidiče náklaďáku, v němž je vaším hlavním úkolem doručovat včas a bezpečně náklad mezi městy po celé Evropě. Ve hře můžete navštívit celkem 12 států a 20 měst, mimo jiné metropole jako jsou např. Praha, Řím, Paříž a od verze 1.3 i Londýn a další britská města. Hratelnost umocňuje skutečnost, že města, silnice, ale i kamióny jsou zpracovány podle reálných předloh. V ETS je vám k dispozici dvanáct kamiónů, jejichž kabiny trucků jsou 3D a plně funkční a interaktivní, což se týká prakticky všech přístrojů, co v kabině můžete nalézt (od tachometru přes blinkr až po ukazatel paliva). Velkou výhodou je, že hra je otevřena, to znamená, že si do ní můžete nahrát mnoho dalších trucků, návěsů, módů, ale i map (nebo si díky přiloženému editoru můžete vytvořit vlastní). Všechny tyto přídavky, je možno si stáhnout na našem webu. Jelikož je ETS velmi komplexním simulátorem, naleznete na stránce mnoho typů a informací, které vám usnadní orientaci ve hře.

Na webu však nenaleznete pouze informace o ETS. Velké množství prostoru je rovněž věnováno i dalším „truckovým“ hrám, a to nejen placeným, jakými jsou např. Bus Driver, série 18 Wheels of Steel atd., ale i titulům zdarma, mezi které patří např. MHD Simulator, Truck Racing by Renault Trucks a další. Hry, které jsou zdarma, ale i dema placených, si můžete rovněž stáhnout na webu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce