Euro Truck Simulator

Datum: 03.01.2010 Autor: Martin Bartoš Přečteno: 1026

Web věnovaný hře Euro Truck Simulator. Máte rádi trucky? Rádi hrajete hry na počítači? Navštivte náš web, kde se dozvíte nejen mnoho nejen o výborném simulátoru z dílen českých vývojářů SCS Software Euro Truck Simulator, ale i dalších „truckových hrách“. Navíc je na webu umístěna rozsáhlá download sekce, plná přídavků do hry ETS jako jsou: trucky, návěsy, módy, mapy atd.
 

Euro Truck Simulator
Trucky ke stažení
Módy ke staženíEuro Truck Simulator (ETS) je simulátor řidiče náklaďáku, v němž je vaším hlavním úkolem doručovat včas a bezpečně náklad mezi městy po celé Evropě. Ve hře můžete navštívit celkem 12 států a 20 měst, mimo jiné metropole jako jsou např. Praha, Řím, Paříž a od verze 1.3 i Londýn a další britská města. Hratelnost umocňuje skutečnost, že města, silnice, ale i kamióny jsou zpracovány podle reálných předloh. V ETS je vám k dispozici dvanáct kamiónů, jejichž kabiny trucků jsou 3D a plně funkční a interaktivní, což se týká prakticky všech přístrojů, co v kabině můžete nalézt (od tachometru přes blinkr až po ukazatel paliva). Velkou výhodou je, že hra je otevřena, to znamená, že si do ní můžete nahrát mnoho dalších trucků, návěsů, módů, ale i map (nebo si díky přiloženému editoru můžete vytvořit vlastní). Všechny tyto přídavky, je možno si stáhnout na našem webu. Jelikož je ETS velmi komplexním simulátorem, naleznete na stránce mnoho typů a informací, které vám usnadní orientaci ve hře.

Na webu však nenaleznete pouze informace o ETS. Velké množství prostoru je rovněž věnováno i dalším „truckovým“ hrám, a to nejen placeným, jakými jsou např. Bus Driver, série 18 Wheels of Steel atd., ale i titulům zdarma, mezi které patří např. MHD Simulator, Truck Racing by Renault Trucks a další. Hry, které jsou zdarma, ale i dema placených, si můžete rovněž stáhnout na webu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce