Seychelské ostrovy – dovolená uprostřed přírodního ráje

Datum: 31.12.2009 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 680

Klasická dovolená například v Chorvatsku nebo Itálii nabízí přeplněné pláže a objevování míst, kde již byly tisíce turistů.

Last minute zájezdy na Seychely
Seychely ostrov Mahé
Seychely ostrov Praslin

Zájezd na Seychely je ale něco naprosto odlišné. Samotná Seychelská republika se rozkládá na více než 130 ostrovech. Nejvíce obyvatel ovšem žije pouze na třech vnitřních ostrovech. Pokud máte rádi společnost, ruch a kompletní servis, je pro vás nejlepší volbou dovolená na ostrově Mahé. Žije zde více než 80% obyvatelsva a nabízí vše, co jen se dá od turistické destinace očekávat. Trochu jinou dovolenou jsou ovšem ostrovy Praslin a La Digue. Patří mezi největší ostrovy, ale je zde pouze malé množství návštěvníků, hotelů a cestovního ruchu. Přírodní scenérii zde nekazí ani to málo hotelů, co zde vyrostlo. Podle nařízení vlády, nesmí být žádná stavba vyšší než vzrostlá palma. Ať již zvolíte kteroukoliv destinaci, v každém případě na vás čekají čisté, písčité a především liduprázdné pláže. K relaxaci lákají nejen pláže, ale i příroda. Seychelané si cenu své přírody plně uvědomují a více než polovina ostrovů je vyhlášena za národní parky. Na své si zde ovšem přijdou i lidé vyznávající aktivní dovolenou. Na každém ostrově je spousta cílů vhodných pro dlouhé procházky a i dokonce tůry. Velmi oblíbené a i doporučované je potápění na Seychelech. I když všechny ostrovy vypadají netknuté civilizací, i zde lze narazit na velmi kvalitní síť potápěčských základen. Možnost obdivovat podmořskou hladinu je přístupná jak profesionálům, tak i zvědavým začátečníkům. Všechen tento luxus a dokonalé podmínky jsou ovšem vykoupeny cenou zájezdu. Last minute zájezdy na Seychely ovšem cenu dovolené značně snižují a přibližují na dosah mnohem větší skupině turistů. Ať již se rozhodnete pro jakkýkoliv ostrov nebo formu zájezdu, Seychely vás jistě nezklamou. Ročně se domů vrací tisíce turistů, kteří na tuto dovolenou nikdy nezapomenou.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce